Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátzóna? Lelki szemetes?...

Barátzóna? Lelki szemetes? Tartalék? Mi vagyok most valójában?

Figyelt kérdés

Független férfi, most nem akar semmilyen kapcsolatot, maximum alkalmit, de annál meg többre tart. Állítólag bejövök neki, mint nő.

Naponta írunk egymásnak, néha többször is.

Másokkal is ismerkedik, de ugyanúgy nem kezd velük kapcsolatba (alkalmiba sem).

Ez hónapok óta megy így és már szeretném tudni, mire számíthatok.

N


2013. jún. 19. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Csupán barát vagy neki, semmi több. Vagy nem mer kezdeményezni.
2013. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem csak barát vagyok, mert milliószor mondta, hogy szívesen megdugna. :)
2013. jún. 19. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára ő is azt a korszakát éli, amikor rájön az ember, hogy a nőkkel "csak a gond van", így kapcsolatot nem akar, de attól még ember maradt, igényekkel. Szeretné közel tudni a női lelket, kiönteni neki néha a gondjait bajait, de párkapcsolatba bonyolódni semmiképpen. Az ismerkedésig eljut, de a gát, az a fal ami megfogja pont a következő lépcsőfoknál van felhúzva. Arra már nem lép fel.
2013. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Am nagyon nem értem, mit kell ezen "izélni". Rengeteg körülményt összevetve így döntött, bejössz neki, úgy nagyjából, kihasználni nem akar, mást sem akar, jóban lehettek. Esetleg majd egyszer ha úgy alakul lesz ez vagy az. Ennyi.
2013. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 3: Igen, ez nagyon így van... Bár igénye lenne többre (nagyon is), de nem lép tovább, sem velem, sem mással.

# 4: Ez így szép és jó, meg tudom, hogy ő is így gondolja, de hol vagyok ebben én? Hol vannak az én igényeim? Hogy az elején nőnek éreztem magam, nagyon is, aztán egyszer csak már nem... nekem igényem lenne szexre, intimitásra (és nem, nem komoly kapcsolatra, csak ha van egy szimpatikus férfi, akivel eszméletlen jókat tudok beszélgetni, akkor én igenis szeretnék többet, és ezt nem hajlandó megadni... nem csak nekem, senkinek!)

2013. jún. 19. 12:17
 6/6 Kései Sirató válasza:
Keresi az Igazit. Nem te vagy az. Te is jobban járnál, ha megtalálnád azt az embert , aki megőrül érted. Nem csak megdugna. Aki szerelmes.
2014. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!