Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg létezik a barátzóna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik a barátzóna? És tényleg asszeszexuális lény vagy a csaj szemében ha azt mondja h ''aranyos vagy''?

Figyelt kérdés
vagy ez csak egy mítosz? Én sosem kerültem oda mert ha nem kellettem a csajnak utána nem tőrödtem vele.
2012. okt. 21. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen létezik a barátzóna
2012. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Régen is volt barátzóna csak nem így hívták. Sőt, régen sehogy nem hívták. Azok az emberek azok akikkel nem akarsz kapcsolatot csak barátságot. Gondolom neked is vannak ilyen nő ismerőseid. Mi ebben olyan furcsa? Nem értem ezt a barátzónás dolgot...
2012. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik a barátzóna,de ha azt mondja hogy aranyos vagy nem egyenlő azzal hogy nincs nála esélyed..ha erre akarsz kijukadni.Nálam is volt olyan hogy egy csaj azt mondta arynaos vagyok,rá egy hónapra már dugtam vele és marha jókat szexeltünk..szóval ez nem jelent semmit ha ezt mondja.
2012. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

ma 12:01


Látom jó a szövegértelmezésd és a lényeget is sikerült meglátnod...

A kérdező az aranyos szóra kíváncsi hogy egy kicsit segítsek az értelmezésben,mert ő azt gondolja hogy e szó hallatán már oda kerül.remélem tudtam segíteni..

2012. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
mármint zóna pocok 12:01-nek írtam
2012. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Az első kérdés az az hogy "Tényleg létezik a barátzóna?" Válaszoltam rá, és egyben el is mondtam a véleményemet erről a "barátzónás" dologról, hogy sztem milyen f/szság.

Problem, barátom?

2012. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne. :)
2012. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A probléma az volt kisfiam hogy a fő kérdés nem az volt hanem ez...


És tényleg asszeszexuális lény vagy a csaj szemében ha azt mondja h ''aranyos vagy''?

2012. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
És akkor mivan? Majd te megmondod melyik kérdésre válaszoljak? Én a barátzónára fejtettem ki a véleményem, én se szólok bele hogy te meg 53%-os vagy. Biztos jó válaszaid érkeztek idáig.
2012. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
,,Létezni" ,,létezik", és kikerülni belőle nem lehetetlen, de piszok nehéz (Sokan feladják, és ezért tűnik lehetetlennek.) Viszont ez, hogy aszexuális lennél a csaj szemében, ha azt mondja neked, hogy aranyos vagy, ezt ordenáré nagy baromságnak tartom. Csomó ismerősömnek mondták a barátnői ilyenek a fülem hallatára, hogy ,,Imádlak, olyan ari,édi vagy"... na most, akkor ezek a srácok mind aszexuálisak? :D Nem hinném.
2012. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!