Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs jó akkor jó a szamár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs jó akkor jó a szamár is. Most én melyik voltam? : D

Figyelt kérdés

Randizgattam egy sráccal. Engem is fűzött egy darabig, de mellettem egy másik csajt is. Először jó volt minden, majd elkezdett lerázni én nehezen adtam magam zárkózott vagyok stb. Uncsi lettem neki. Gondolom akkor a másik csaj lett a kedvencebb mert ő könnyebb volt. Engem kidobott. De a másik csajjal sem alakult köztük semmi, így őt is dobta, majd jött a 3. vele már nagyon jó neki pár napja. Egyik csajtól a másikig...


Most akkor ki milyen helyen van? :D


2013. máj. 30. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te a csacsi
2013. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát mivel napokban beszélsz, ezért gondolom csak be akart fűzni egy kósza numerára, nem jött össze, nyugodtan elfelejtheted és tovább léphetsz
2013. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindannyian a szamár cím büszke viselői vagytok,ha ez megnyugtat,hiszen egyikőtök sem jelentett számára semmit.
2013. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóval, ha nem elírás, akkor hogy tudd, helyesen a közmondás:

Ha nincs Ló, akkor a szamár is jó.

Te voltál a csacsi (=szamár), amikor az első nem állt kötélnek, akkor próbálkozott nálad.

Amikor viszont te sem tettél kedvére azonnal, akkor jött a következő csacsi (=szamár), és elővette őt.

Majd megy ez a srác csacsiról-csacsira, és előbb-utóbb belátja, hogy ez így nem oké!

2013. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nyilván elírás volt, bocsi. Azért ennyire debil nem vagyok hogy ne tudjam hogy a csacsi = szamár :DDD De köszi! :D


Most pár napja együtt van a 3. számú csajjal. 1-2 hete kb. De ő csak akkor jött neki képbe mikor sem én, sem a 2 számú nem jött össze neki. Ismerte őt régebbről, tehát előttem is bepróbálkozhatott volna vele.

2013. máj. 30. 12:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos nem tudom.


Inkább megyek is és eszem egy lovas szendvicset. De ha nincs ló jó a szalámis!

2013. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a lovakat utálom,a csacsikat viszont imádom - van is itthon egy. Olyankor mivan??:))) De a kérdésre válaszolva: ha komolyan érdekelted volna,akkor nem randizott volna melletted mással,illetve nem unta volna meg a zárkózottságodat. Csak szexre kellettél volna neki,de látta hogy nálad ez nehézkes,mert visszafogottabb vagy. A másik csajnál még látott rá esélyt,hogy be tudja fűzni,ezért fordult hozzá,de gondolom őt sem sikerült,ezért jött a képbe egy harmadik. Szerintem ezen ne agyalj,én is zárkózott vagyok,és aki nem képes arra,hogy várjon egy picit míg megnyílunk,az nem érdemes rá,hogy megnyíljunk neki...

20/L

2013. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legjobb az öszvér. Egyesíti a 2 lény erejét!
2013. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Valószínű, hogy nem a személyiséged érdekelte, hanem hogy mit tud kihozni belőled. Az ilyet jobb elkerülni, de ha már belebotlottál, legalább levonhatod a következtetéseket. Lesz majd, akit tényleg te érdekelsz, és türelemmel kivárja a dolgokat.
2013. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy mit tud kihozni belőlem?


Az a rossz hogy én már kezdtem megnyílni neki. És ez nagy szó nálam! Sőt, fura mert én 1-2 találkozó után senkinek sem nyílok meg, de ő rögtön nagyon rátapintott hogy milyen úton lehet elérni hozzám. Előtte nem voltam zavarban, már kezdtem feloldóni. Ha nem ráz le én vagy totál beleesek ami így is sikerült, vagy simán lefekszem vele. Nagyon betalált hozzám.

2013. máj. 30. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!