Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Küzdött értem, én hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdött értem, én hülye voltam és feladta. Megpróbáljak most én is küzdeni érte?

Figyelt kérdés
Nem csak szexelni akart velem, pedig nagy csajozó de nálam biztos hogy nem arra ment. 2 hónapig küzdött értem hogy elérjen nálam valamit, szexet nem kapott az igaz, de szeretet már igen, és ebből jött volna a szex is. Ja és szűz lány vagyok. Mégis tegnap nagyon összevesztünk, azt mondta nem kellek már neki ha nyafogok (arra kértem találkozzunk többször, de elég b*nkón kértem...) Eddig küzdött értem, most meg feladja egy ilyen hülyeség miatt? Megpróbáljak én is küzdeni most érte?
2013. ápr. 27. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha két ember összeillik, akkor nem kell plusz köröket futni ilyen semmiségek miatt. Amit mesélsz az felesleges bonyodalom. Mi abban a küzdés, amikor két független ember ismerkedik? Ez vagy gördülékenyen megy, vagy felejtsétek el, én így gondolom.
2013. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hónap az nudli, nem küzdés. A küzdés:évek. Ha kellesz egy fazonnak, képes éveket várni rád.
2013. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!