Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nincs munkátok ti is...

Ha nincs munkátok ti is szégyellnétek így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én hiába 29 éves férfi vagyok, volt már nem egy barátnőm, de már másfél éve vagyok munkanélküli. Eltartom magam, hiszen amikor volt munkám spóroltam, stb. De nem nagyon mernék most ismerkedni, mert úgyis az az első kérdése vagy a második egy nőnek, hogy mit dolgozok. Vagy ha őt nem is zavarná, a szüleinek biztos az lenne. Bár egy kezdődő kapcsolatnál nem hiszem, hogy következtetnie kéne egy szülőnek, hogy "jaj a lányom fogja eltartani ezt a férfit". De mivel tudjuk milyenek a mai emberek nagy valószínűsége van ennek is. Ti is gondolkodtatok már így ezen?
2013. jún. 27. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én meg azt szégyenlem, hogy rokkant nyugdíjas vagyok.

Mert mindig azt hallom, hogy akik keményen dolgoznak, azoknak KELL eltartani a nyugdíjasokat. 30 évig fizettem a TB-t, adót, mindent.

Nem kellene igy éreznem, ahogy Nektek sem. De mégis...

2013. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nem túl vonzó, ha az egyik fél munkanélküli a kapcsolat kezdetén.... de! Lehet a kapcsolat kezdetén valakinek jól fizető munkahelye, ha utána azt elveszíti és hónapokra/évekre munkanélkülivé válik. Ugyanúgy a munkanélküli is találhat bármikor munkát.

Azt viszont én is nagyon utálom, ha valaki tartósan beleragad a rossz helyzetben, feladja és csak sajnáltatja magát. Ha teszel azért, hogy jobb legyen, akkor nincsen semmi probléma.

Ha valakivel igazán szeretitek egymást, akkor ez nem állhat kettőtök közé

2013. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyu, nekem van munkahelyem, de igy is szégyelenék ismerkedni. Jó mondjuk havi 70ezerből nem is igazá lehet. Főleg hogy több mint fele elmegy a háztartásra..

Ha anyira zavar nogy nincs munkád, akkor add lejjebbb az elvárásod a munka terén. ( ha csak nem keleten, vagy valami eldugott faluban élsz.) vagy meny ki külföldre oda mindig vesznek fel embereket.

23f

2013. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jaj, itt nem az elvárásaimmal vannak gondok. Sok dolgozó ilyenkor ebbe köt bele, bár tom most nem ennek szántad. Most vegyük azt, ha több százezret beletoltál egy szakmába a megspórolt pénzeden, és még harminc felé is jársz és még nőd sincs, akkor már nem nagyon ér rá az ember eltöltögetni hónapokat gyári meg végzettséget nem igénylő melóbe. Ezt is figyelembe kell venni amikor valaki ilyet ír itt a gyakorin is. Nem mindegy, hogy 20 évesen vagy munkanélküli és idézőjelesen válogatsz, vagy harminc évesen...
2013. jún. 28. 04:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Helo, sorry, ha kötekedésnek olbastad a kommentem, nem annak szśntam, csak ötledadásnak, meg is értem he nem akarsz ilyen alja helyen dolgozni, irtó sz.r.

No mindegy, szért sok szerencsét kívánok, a csajozásoz, meg a munkaszerzéshez.

Előző voltam.

2013. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!