Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nincs munkátok ti is...

Ha nincs munkátok ti is szégyellnétek így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én hiába 29 éves férfi vagyok, volt már nem egy barátnőm, de már másfél éve vagyok munkanélküli. Eltartom magam, hiszen amikor volt munkám spóroltam, stb. De nem nagyon mernék most ismerkedni, mert úgyis az az első kérdése vagy a második egy nőnek, hogy mit dolgozok. Vagy ha őt nem is zavarná, a szüleinek biztos az lenne. Bár egy kezdődő kapcsolatnál nem hiszem, hogy következtetnie kéne egy szülőnek, hogy "jaj a lányom fogja eltartani ezt a férfit". De mivel tudjuk milyenek a mai emberek nagy valószínűsége van ennek is. Ti is gondolkodtatok már így ezen?
2013. jún. 27. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Én is szégyelném, nincs veled semmi gond.

Akármit mondanak a nők, a barátnőzéshez ismerkedéshez kell pénz, a legtöbbször nem is kevés.

Majd ha találsz munkát akkor szerezz egy lányt, ez így korrekt.

2013. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ez is lehet ám akkor egy ok ami miatt húzódnak a gyerekszületések, mert míg régen tizennyolc évesen szültek legtöbben, ami mondjuk nem biztos, hogy jó dolog, de manapság meg harminc.
2013. jún. 27. 20:06
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

engem is megcsapott a gazdasági világválság szele, már pár éve, és csak úgy vagyok.

hiába jártam főiskolára, semmit sem ér a mai világban.

voltam mekis dolgozó, és sors jegy árus azóta de nem sikertörténet egyik sem.

szüleimnél élek azóta, és kapálni járok, ebből élek.

Ez nem túl vonzó egy lánynak sem, ezért nem is ismerkedek senkivel,, de sajnos több lehetőségem nincs.

2013. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát na igen. És ha az ember mondja hogy szakmába is akarna legfőképpen keresgélni, rámondják, hogy mire válogat. Azt meg csak az tudja, mit tanult azért a papírért, amire sajnos nincs kereslet.
2013. jún. 27. 20:08
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsére párom nem szégyellt ismerkedni, mikor munkanélküli volt 26 évesen. :) (szintén ő a férfi)

Ne érezd magad emiatt kínosan, kérdező. Amelyik lányt/nőt ez zavarja, az nem ér annyit, hogy ismerkedj vele.

2013. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Hatalmas figura vagy :D Először legyen munkád határozatlan idejű szerződéssel, légy helytálló legalább 5 évig, és onnantól mondhatod hogy biztos munkahelyed van ami mellé vállalni lehet gyereket

29 évesen karrier nélkül felesleges gyerekben gondolkodni, barátnőd tartósan szintén nincsen

Soha ne felejtsd el hogy nagyobb részben a férfinek kell megteremteni a házat hátteret ami mellé jön az asszony jövedelme, de az lényegében összeadódik a tiéddel

21/F

2013. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De most miért vagyok hatalmas figura? Hát tudom, hogy ezek számítanak, és azt is felfogom, hogy miért. De nincsenek meg a körülmények ahhoz, hogy így is legyen majd ez megteremtve, ahogy az élet akarná.
2013. jún. 27. 20:13
 8/15 anonim válasza:
100%

Ismerkedni lehet így is. Lány vagyok, elmondom én hogy gondolom:

Nem a munkanélküliség zavar-hiszen sajnos ez manapság sajnos nem ritka jelenség- hanem az, ha valaki leül, belefárad, és feladja a harcot, ha azt látom, hogy nem akar kitörni. Ha nekem egy fiú-aki egyébként szimpi- azt mondaná, hogy amúgy most éppen nincs munkám, de keresem a helyemet, és nem adom fel; akkor ez nem lenne kizáró ok. Nem ezzel van a gond, hanem azzal, ha leül valaki a gödörben és ott tapicskol. Ha meg nem adod fel, akkor miért is lenne probléma. Sajnos ma ilyen a világ, de tudni kell túlélni.

2013. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben vagyok. 28 éves vagyok és most szintén kapálok nyári munka gyanánt. (Mellette az angol tanulom magas szinten és a programozást, mivel komoly programozó szeretnék lenni. De ahhoz idő kell, sok idő.)
2013. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem nem kell szégyellned, legalább kiderül ki hajt a pénzre és ki szeret.
2013. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!