Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12 éves szegedi fiú vagyok,...

12 éves szegedi fiú vagyok, gondolom már lehetne egy barátnőm nem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok és még semmi komoly.

Várjál BRO!

2013. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az , hogy lehetne? Más ilyen korban már régen meg van nősülve, szedd össze magad, mert még vén legény maradsz:D
2013. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

? majd ha piros hó esik

nem láttam még ennyi idősen értelmes gyereket, még erre sem

2013. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Marok Marcsa?
2013. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Barátnő? Az is ciki lenne, ha még csak most nősülnél, öreg...
2013. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

No igen. vannak vidékek, ahol ilyenkor már házasodnak.

De még ők sem élnek együtt utána évekig.


Amúgy lehetne olyan barátnőd, akivel beszélgetsz, sétálsz... miről is beszélnél egy lánnyal?

2013. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek olyanokat akik 11-12 evesen kezdtek a pasizast illetve a csajozast, de szerintem ez azert meg korai volt. Szerintem te is varj egy nehany evet ezzel kapcsolatban. Tudom, hogy most az a divat, hogy minel fiatalabban legyen baratnod meg rekordido alatt veszitsd el a szuzessege, de te ezt szeretned? Itt vagyok en 15 evesen es akarmilyen cikinek tartjak egyesek meg nem volt baratom es nem is csokoloztam. Lett volna lehetosegem, de komplikalt, hogy mert nem mentem bele. Te miket csinalnal a baratnoddel ha lenne?

15\L

2013. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A testi érettség és a lelki nem feltétlenül halad egymással arányosan. Vagy az előbbi jön hamarabb, ez a gyakoribb, vagy az utóbbi.

Láttam már szellemileg sokkal érettebb tízenegy-két éves gyerekeket, igen gyerekeket, mint magukat hű-de tapasztaltnak gondoló, jogilag már bőven felnőtt, azaz 18 év feletti embereket.

Ha barátnőt akarsz, akkor szerezz, de legyél tisztában a határokkal. Beléptél abba a korba, ahol már keresed az ellenkező nem társaságát, ez normális, de kérlek ésszel játssz, a te érdekedben, mert az első ugyan a legjobb, de egyúttal ezt elcseszni a legkönnyebb, ugye értük egymást...

2013. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Igen lehet de még inkább legózz,az való neked + tanulni tanulni tanulni. ismerni nem ?.
2013. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!