Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan? Mit tegyek? Jól gondolom?

Hogyan? Mit tegyek? Jól gondolom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok (fiú), van egy lány aki az osztálytársam ,de nagyon visszahúzódó típus !Ez szinte leírhatatlan hogy mennyire !nah mind1 , nem is ez a lényeg ! DE NEKEM TESTZIK! mivel hogy nagyon visszahúzódó típus így nem sokat beszélgetünk (bár ahogy észrevettem velem többet beszélgetne mint a többiekkel, de csak négyszemközt).mondjam el neki facee-n és majd meglázom mit reagál? vagy mit tegyek?
2013. jún. 27. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kezdetnek mondjuk elhívnád valahova?
2013. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szaszi23 válasza:

Semmiképpen ne mond el neki facebookon! Akkor csak megijed :) Szerintem is hívd el sétálni, üljetek le, igyatok meg valamit és kérdezz rá, hogy tetszel e neki, vagy mond el, hogy neked tetszik. De vigyázz, hogy ne tűnj nagyon nyomulósnak! Csak szépen lassan :) Várom hogy mi volt! :)

15/L

2013. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szinte lehetetlen hogy csak úgy elhívjam valahová , facee-n is nagyon ritka ha fennt találom!az hogy találkozni meg biztos nem fogunk véletlen az utcán+nem a véletlenre akarom bízni !
2013. jún. 27. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:

*face-en

Miért lenne lehetetlen elhívnod?

2013. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert nem találkozok vele és facee-n is nagyon ritka ha fenn van !
2013. jún. 27. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerezed meg a számát egy közös ismerőstől, vagy kérdezd meg vkitől, hogy hol lakik a csaj, de ha lehet, ne facebook legyen.
2013. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szaszi23 válasza:
Na sikerült összehozni? :)
2013. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem, már napok óta azt lesem mikor jön fel facee-re hogy legalább beszélni tudjak vele de nem jön fel!!!

Azt hogy hol lakik nem tudom ,teló számát nem tudom elkérni, eddig a városban sem találkoztam vele....

:(((

2013. júl. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!