Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én gondolom így ezt?

Csak én gondolom így ezt?

Figyelt kérdés
Facebook szerintem egy nagyon jó párkeresési, ismerkedési lehetősége lenne, ha ne lenne ennyi felszínes ember ott fent, de ha nem lehetne magunkról képet feltölteni, viszont minden más mehetne, akkkor szerintem végre az emberek elkezdenének egymással jobban dumálgatni cseten, így látatlanul sokkal inkább értékelnék a másik ember személyiségét, jellemét, mint a külsejét. Sokan végül akár egymásba is szerethetnénenk, mire már élőben találkoznának, így rengeteg új kapcsolat alakulhatnak, egy sokkal kevésbé felszínes rendszere segítségével. Mert, ami ott megy az nagyon kiábrándító, csajok mutogatják magukat de mindenki csak k*rni akarja őket, a sok srác meg nyáladzik, de a csajok egyre jobban válogatnak, igényeik nőnek, külsőt tekintve. Sajnos emiatt hiába van ott sok-sok környékbeli lány, aki potenciális társjelölt, ha ők is egyre felszínesebbek és elbutulnak. Nekem eddig facebookon egyetlen egy rendes, jellemre is valóban értékes, szerethető lányt sikerült ott találnom és randizgatom vele, ő bizony külsőre nem volt egy világszépe, más fiú észre sem vette, de én tudta, hogy jófej, ahogy ráírtam és elkezdtünk ismerkedni. Tudjátok én már jó ideje szándékosan próbálkozom olyan lányoknál is, akik nem azok a tipikus vonzó, szexi csajok, sőt nem is szeretek már manapság szép lányokra írni, mert felesleges, ők már sajnos elvesztetették a lelküket többségben, nem tudják mi az igazi érték egy emberben.

2013. jún. 26. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A facebookon ne keress párt magadnak, hiszen ott senkisem a valós énjét adja+ a nagyja része nem is úgy néz ki a valóságban mint az ottani képei tükrözik, ha érted, hogy mire gondolok.
2013. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A facebook az egy nagy kakihalmaz..
2013. jún. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy igazad van.
2013. jún. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igazad van...az összes ember aszerint keres magának párt, hogy milyen a külseje: pl: "elég nagyok a cicik? elég nagy a segge? elég jó a lába? Az arca remélem nem olyan, mint egy pittbull-é!"

HAHÓ EMBEREK! a belső értékek számítanak egyáltalán valamit?

2013. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!