Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek a mai fiatal csajoknak...

Ezek a mai fiatal csajoknak már semmi sem jó?!

Figyelt kérdés
Én alacsony, 165-167centi körüli és alig 50kilós vékony fiú vagyok és emiatt úgy döntöttem, mert utálnak a lányok a külsőm miatt, meg lenéznek, hogy most nyáron kemény munkából összeszedek annyit, amiből ki tudom gyúrni magam és rendes kajára is jut ( otthon nagy a szegénység). Erre ma olvastam egy kérdésnél, hogy valaki kérdeztem, hogy egy alacsony 160-170centi magas sráccal járnának-e a lányok és erre azt látom, hogy még úgysem kellene a lányoknak a srác. Hát komolyan mondom nagyon felidegesítettek a csajo, ha nekik semmi sem jó, akkor már értem miért járnak sokan inkább prostikhoz, hihetetlen, hogy mindig csak várják a lányok, hogy jól nézzen ki egy fiú, na és ők mit adnak, mit tudnak nyújtani?! Elegem van, ennyi felszínes lányt! Ezeknek semmi sem jó b@ssza meg!

2013. jún. 25. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És te mit tudsz nyújtani az önsajnáltató demagóg szövegeléseden kívül?
2013. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

a pasiknak is csak a szép lányok kellenek...

javaslom keress egy ronda lányt és kefélgesd azt

2013. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenkinek joga van eldönteni hogy kivel akar összejönni..én mindig is magas barátot akartam, az is van, és valószínűleg nem jöttem volna össze veled, bár még határeset mert pont akkora vagy mint én..na de!

van egy csomó töpszli lány, 150 centisek..szerintem nekik ez nem akadály..az is lehet, hogy a stílusoddal taszítasz el mindenkit..

2013. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egyébként jó pasi vagy, valakinek alacsonyan is kelleni fogsz. Én is azt mondom, hogy nálam 180cm az alap, mert 170 vagyok, és szeretek magassarkúban járni. Ennek ellenére, egyszer találkoztam egy számomra szimpatikus, alacsony férfival, akivel dumáltunk, táncoltunk, és nem zavart a magassága. És ha már eszembe jutott... szex közben tudnád a száddal izgatni a mellbimbómat :)

Vagy pl. van egy csomó alacsony lány is.

De ha így állsz hozzá, hogy minden lány felszínes, semmi se jó nekik, idegesítőek, jobb qrvázni, stb., akkor ne is várj többet -.-"

2013. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem meg az ilyen kis idegesítő, önsajnáló, pukkancs hörcsögök zavarnak. Kész szerencse, hogy nem éppen szépségkirálynői adottságaim miatt engem az ilyenek elkerülnek.

Szerintem nem a külsőd miatt utálnak.

2013. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előbb magad fogadd el, olyannak amilyen vagy. Vagy ha nem tudod elfogadni, akkor edz, tegyél érte, ahogyan el is tervezted. Ha magadat elfogadod, és látszik hogy van önbizalmad máris több lány oda fog rád figyelni. Nem minden a külsőn múlik.

Pl, ha látom, hogy egy fiú vékony, nincs rajta izom de mégis teli van magabiztossággal, ami sugárzik róla. Mosolygós, kedves, segítőkész, férfias. Azonnal felkelti a figyelmemet. Akár vékony, akár alacsony, akár magas, akár izmos.

Nagyon sok múlik azon, hogy van-e önbizalmad, mit mutatsz a külvilág felé?

Ajánlok egy két könyvet: Dr Csernus - A férfi, A nő.

Popper Péter - pszihológia könyvei.

Ismerd meg ömagad - Mohás Lívia


L/19

2013. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden lánynak más jön be. vannak olyanok, akiknél a magasság nem számít és akár egy sokkal alacsonyabb sráccal is járnának, de te teljesen átlagos magasságú srác vagy és biztosan sok alacsonyabb lány van. És a külső alapból nem sokat számít a lányok inkább olyanokat keresik, akikkel jól érezhetik magukat és biztonságban érzik magukat mellettük.
2013. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 173 cm vagyok. Engem nem zavarna, hogy alacsony vagy. Az viszont nagyon zavar, mikor a pasi beleköt, hogy ne vegyek fel magassarkút, mert nehogy már ő alacsonyabbnak tűnjön, meg ez zavarja, stb. Szóval emiatt nem mennék bele, de ha ez nem lenne, nem lenne baj.
2013. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!