Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olvastam itt a gyakori kérdése...

Olvastam itt a gyakori kérdéseken egy kérdést, ami a szüzeségem volt kapcsolatos. A kérdésem ehez az, hogy miért válaszák a fiúk töbsége a szüz lányokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak azok akik a tapasztaltabbakat szeretik, mert számukra nem jelent újdonságot. Ezen kívül, miért nem jó nektek ha össze keveredtek egy szüzel?

Visszont vannak akik ebben lelik szórakozásukat. Vagy ép csak megdugják aztán tovább álnak h "ez is meg volt" (aztan nem törödnek a maguk után hagyot lelki állapottal) és hidegen hagya öket minden.

Vannak normális fiúk is akik nem csak a szűzeségre mennek?

Mit jelent számotokra az ha oda adja a lány nektek a szűzeségét? Meg becsülitek? Vagy nem és sza...k az egészre?


2013. jún. 25. 22:07
 1/4 anonim válasza:
Azért,mert nekik még szűk a nuncusuk!! :)
2013. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

#1:

A nem szüzeknek is szűk a nuncusuk.

A nuncus hengerűrtartalma nem függ a létesített szexuális kapcsolatok számától.

2013. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen jo érzés elvenni egy nő szüzességét,mert ez "megtisztelő" ugyanis csak 1 van belőle :P és h pont vele akarja rlveszteni...ez vonzza a ffi-akat sztem

L

2013. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én speciel azért, mert én is az vagyok.....
2013. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!