Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Föleg fiúkhoz szól a kérdésem,...

Föleg fiúkhoz szól a kérdésem, mit szólnátok ha egy lány akit alig ismertek "csak úgy" írna nektek?

Figyelt kérdés
Mindneképp nyomulásnak tekinthető? Mert ugyebár ha azért van némi ismeretség a felek közt akkor mégse annyira "direkt" mint olyannak, akivel sosem beszéltünk. Mit szóltok,esetleg volt már ilyen veletek?Lányok, ti már csináltatok ilyet, mi lett belőle?
2013. jún. 24. 22:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) ha tetszenék neki és jólesne neki hogy írtam, akkor legközelebb írna ő is, igaz?
2013. jún. 24. 23:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Az szemét dolog, h egyszer csak nem ír vki vissza, ezt ne csináld, max. ha nagyon bunkó sztem, bár remélem te is így gondoltad.
2013. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy ha egyszer beszélnénk, és jól kijönnénk,akkor várná-e hogy megint írjak én, vagy írna ő? hogy ez elég bátorítás szerintem, erre céloztam
2013. jún. 24. 23:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pl. felváltva szeretek írogatni egyik kiszemeltemmel, gondolom ez a normális, olyan mint beszélgetésnél, ha csak az egyik beszél, a másik meg folyamatosan hallgat csak, az úgy nem az igazi. Tehát engem férfi létemre zavarna, ha mindig csak én írnék rá vkire, szóval sztem mikor hogy jön ki, de úgy beoszthatod (bocs a kiszemeltedtől), h 1 nap ráírsz, 2 nap vársz, h ő indítson, és így tovább. De lehet, h rosszul gondolom, akkor sorry.
2013. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!