Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Föleg fiúkhoz szól a kérdésem,...

Föleg fiúkhoz szól a kérdésem, mit szólnátok ha egy lány akit alig ismertek "csak úgy" írna nektek?

Figyelt kérdés
Mindneképp nyomulásnak tekinthető? Mert ugyebár ha azért van némi ismeretség a felek közt akkor mégse annyira "direkt" mint olyannak, akivel sosem beszéltünk. Mit szóltok,esetleg volt már ilyen veletek?Lányok, ti már csináltatok ilyet, mi lett belőle?
2013. jún. 24. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

férfi szemmel nézve egyszerű a dolog! ha tetszel akkor örülök, ha nem akkor semleges a dolog, de az egómnak kicsit akkor is jó ha csúnya vagy, mert ki ne örülne annak ha tudja van rá igény?!

összegezve úgy gondolom, hogy sokat nem veszíthetsz a dolgon.

2013. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
egyik barátom rendszeresen ír rá vadidegenekre facebookon, sok csajszit ismert így meg, pl. a mostani barátnőjét is
2013. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem jó dolog,ha te is ezt érzed csináld.
2013. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire nyomulós attól függ mit írsz.

Ha egy nagy nyáltenger az egész az nem túl szimpatikus, de bármi más jöhet. Szerintem írj rá nyugodtam a srácra

2013. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

nem tudom amúgy mit írnék neki, hát nyilván nem kezdeném semmi olyasmivel.. csak mondjuk, lenne-e kedve beszélgetni vagy ilyesmi, mást nem tudok..

2013. jún. 24. 23:08
 6/14 anonim ***** válasza:
írj rá, ha normális ember biztos van kedve beszélgetni :D
2013. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb kezdés sztem egy csajtól, amit írtál, nem is kell több kezdésnek.
2013. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Csak én vagyok ilyen maradi h szerintem virtuális kezdeményezés gáz? :S
2013. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a fiúk elég lazán veszik ezt, ha tetszik neki a lány akkor biztos, hogy adják az ívet ha meg nem annyira akkor is vissza írnak max megmondják, h ez most nem játszik. de gyorsabban reagálnak ilyenekre mint pl a lányok. egy próbát mindenképp megér
2013. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehethogy gáz,de élőben egyrészt nem sok alkalmam van rá, másrészt igen, nem merek, így könnyebb, de szerintem ma már nem vészes, max. többet nem beszélünk, én így vagyok vele..
2013. jún. 24. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!