Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerjem meg? AKAROM ŐT!

Hogy ismerjem meg? AKAROM ŐT!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú..de sajnos még sosem beszéltem vele és nem is ismer,szóval nem is tudhatja,hogy tetszik nekem.Sok közös ismerősünk van,így valamivel könnyebb lenne vele találkozni,de én olyan szerencsétlen és félénk vagyok hogy még csak facebook-on se merek neki írni :D nem tudom hogy kezdjem a beszélgetést és miről beszélgessünk.Állítólag mindenkinek visszaír :) a nagyobb gond,hogy én 14, ő 16!!!Gondolom most lehordtok mindennek,de nem én tehetek róla,a szívem választotta őt :DDD

2013. jún. 24. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
irj rá :D
2013. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ariana-girl válasza:
hűűű tehát ne csak én más is van ilyen helyzetben :) velem is ez van csak velem még "rosszabb" a helyzet :D nekünk még csak közös ismerőseink sincsenek,namindegy ha már beszélgettetek akkor már nincs semmi gáz :) nálam is úgy van hogy és 14 ő 16 és az egyáltalán nem sok de még a négy sem lenne sok :) sok sikert
2013. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!