Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerjem meg? AKAROM ŐT!

Hogy ismerjem meg? AKAROM ŐT!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú..de sajnos még sosem beszéltem vele és nem is ismer,szóval nem is tudhatja,hogy tetszik nekem.Sok közös ismerősünk van,így valamivel könnyebb lenne vele találkozni,de én olyan szerencsétlen és félénk vagyok hogy még csak facebook-on se merek neki írni :D nem tudom hogy kezdjem a beszélgetést és miről beszélgessünk.Állítólag mindenkinek visszaír :) a nagyobb gond,hogy én 14, ő 16!!!Gondolom most lehordtok mindennek,de nem én tehetek róla,a szívem választotta őt :DDD

2013. jún. 24. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Decukiii :)
2013. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 év nem a világ. Beszélj az ismerősöddel, nem tudom mennyire vagytok jóban. Azt kéne, hogy ő mesélne neki rólad. Aztán hátha rád ír. Vagy kiderítenéd mit gondol rólad. De először rá kéne írnod. Meg van ismerősnek? Jelöld be, mond hogy azt mondták jó fej vagy és meg szeretnéd ismerni. Légy kreatív :))
2013. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

ÉN IS VÁGYOM SZERELEMRE, SZERESSENEK ÚJRA A LÁNYOK!Cukinak is tartottak már, mostanság mégsincs szerencsém. :/


Ja, hát igen, a külsője miatt van ez, csak egy fellángolás, majd elfelejted, gondolom még csak 13-15 éves vagy.

2013. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) majd az ismerősömnek szólok,hogy teljesen véletlenül említsen meg neki engem. úgyis itt a nyár majd megpróbálok ott lenni ahol ő :D
2013. jún. 24. 20:23
 5/12 anonim válasza:
pont ugyanez nekem is :D megértelek.:/:D de semmiképp se nyomulj :) az nem nyerő.igazából velem az nem fordulhat elő hogy összefutunk,mert sosincs nyáron itthon .:( sok sikert,remélem sikerül!:))
2013. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi :) aranyos vagy!
2013. jún. 24. 21:03
 7/12 anonim válasza:

Szólj az egyik közös ismerősötöknek, hogy mondjon pár szót rólad és hátha rádír. Vagy írj rá te, kezdjetek el beszélgetni és hívd el valahova. Kezdeményezőnek kell lenned ha valamit el akarsz érni manapság:)


Ha gondolod írhatsz üzenetet, és tudok segíteni, hogy mit írj neki vagy hogy haladjon a beszélgetésetek:)

2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele.. nem én írtam neki,hanem tesóm :DD amikor nem voltam a szobába ráírt hogy: szeretlek<3 én meg persze amikor észre vettem rögtön írtam,hogy bocsi tesóm szórakozik és így elkezdtünk beszélni. :) nagyon aranyos és tényleg látszik hogy nem gyerekes.. ugyanis kiderült,hogy nem 16 hanem 17 XDDDD kérdeztem tőle,hogy szerinte sok -e az a 3 év és szerinte egyáltalán nem!
2013. jún. 25. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
a lányoknak mindig könnyebb dolguk van...
2013. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
még várj pár napot és talán kiderül hogy 20 éves Na mit szólsz?
2013. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!