Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetek szerelmes? (Többi lent)

Lehetek szerelmes? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lehetek szerelmes egy olyan lányba akit nem nagyon ismerek?

A helyzet a következő.

Most szombaton volt a legjobb barátom 18. születésnapja, hatalmas házi buli, rokonok stb... Ott volt az egyik unokahúga is( a lány 17éves). A lányról még azt kell tudni, hogy van barátja, és akkor most jön a lényeg. Már a buli elején nagyon nézegettük egymást, néha meg volt egy ölelés is (itt még alkoholt nem is ittunk). Aztán kicsit később amikor már be voltunk csiccsentve elkezdtünk csókolózni... Ő azt mondta másnap reggel, hogy lelkiismeret furdalása van a barátja miatt ( velem aludt, de nem történt semmi).


Én a buli óta egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, és tök rossz érzés, hogy barátja van.. Ez mitől van? Mi van velem?


(Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, ez az első kérdésem :D )



2013. jún. 24. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Remélem boldog vagy hogy beleugattál más emberek kapcsolatába... szánalmas vagy nem szerelmes...
2013. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ugattam bele... és szerintem lejön a szövegből, hogy nem én kényszerítettem. Ő mászott rám. Ennyit erről!
2013. jún. 24. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:

attol még lehetett volna tartás benned. Én is levakartam magamrol az ex barátnömet mikor részegen kitalálta hogy kár volt szkaitania velem.

Nem magamat akarom fényezni csak tartás kérdése. Te benned nem volt igy nem vagy külömb nála...

2013. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, elismerem valamilyen szinten igazad van.. (én is részeg voltam és ő is)... DE annyi volt bennem, hogy másnap leüljek vele megbeszélni a dolgot és bocsánatot kérni...
2013. jún. 24. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:

ez szép dolog elismerem DE...


az hogy valaki részeg nem enyhitő hanem súlyosbító körülmény... ezt jegyezd meg egy életre. Ezzel sohase takarozz mert ha valaha olyan bírót fogsz ki a tárgyaláson aki olyan mint én akkor dupla akkora büntit kapsz ha elmondod hogy részeg voltál :)

2013. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez most jót tett. Ha nem bánod építő jellegűként vettem a kritikát, tanultam belőle. A többi már nem érdekes, a kérdést törlöm! :)
2013. jún. 24. 07:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Töröld ha gondolod de remélem csak a portálról törlöd ezt és mindig eszedbe fog jutni... én további szebb jövöt kivánok neked :)
2013. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!