Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi miatt van ez, hogy ennyi...

Mi miatt van ez, hogy ennyi érdeklődő van, én pedig melléfogok vagy nem tudok jót választani?

Figyelt kérdés
Elég sok srácnak tetszem, bár nem tudok kinek mi a sok, velem volt - sajnos -, hogy egyszerre hárman is érdeklődtek ami nyilván egy pozitív visszajelzés, mégis nagyon zavaró amikor nem akarod megbántani a másikat vagy 2 között nem tudod eldönteni kivel randizz komolyabban és mindkettőben látsz valamit ami miatt nehéz választani. Lehet bennem van a hiba, hogy ennyire túlreagálom vagy a legutóbbi kapcsolatom kiölt pár dolgot: rózsaszín köd(mondjuk ezt nem bánom), nehezebben nyílok meg stb... Én szakítottam de túl együttérző vagyok és gyűlölöm megbántani azt akiről egykor én is at hittem hogy szeretem. Bocs a hosszért, de kikívánkozott már ez. 16/L

2013. jún. 23. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
még van időd megtalálni a tutit
2013. jún. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze, csak az időnek van az a rossz tulajdonsága hogy mindig elfogy. nem siettetni akarom csak bennem van hogy meg szeretném találni azt aki mellett tényleg megéri felkelni, még hétfő reggel is és valóban megnyugtat a tudat hogy van
2013. jún. 23. 01:43
 3/9 anonim ***** válasza:
az idő valóban fogy, de a lehetőségek száma valószínűleg növekedni fog. ne feltétlen rossz az ha nehezen nyílik az ember, egyszerűn jönni fog majd, lehet épp holnap botlasz bele a suli büfébe
2013. jún. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kezdem azt hinni tényleg türelemjáték minden! köszi a választ
2013. jún. 23. 01:55
 5/9 anonim ***** válasza:

16 évesen micsoda problémák. Engem a te fajtád szokott gúnyolni a külsőm miatt, így nem is próbálkozom már a lányoknál. Szomorú, hogy sehol egy szerethető lány. De jó, hogy kiírhattam!

Amúgy meg jól csinálod csak így tovább, válassz rossz, de helyes fiúkat, így kell ezt.

2013. jún. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az én fajtám? kösz hogy egy kalap alá veszel mindegyik felületes p.csával akiket egyébként megsúgom én is rühellek... te is egyből ítélsz azt máris látom. szokj le erről. az meg hogy nincs sikered nem az én hibám úgyhogy megtisztelnél vele h nem szólnál be ok nélkül.
2013. jún. 23. 09:48
 7/9 lowriderGirl válasza:
Én nagyon büszke vagyok rád! Igazán jó, hogy vannak ilyen gondolkodású lányok, akik nem élnek vissza a helyzettel, és nem jönnek össze fűvel-fával csak azért, mert megtehetik. Hidd el, ez sokkal jobb, mintha hülyítenéd őket. Én is ilyen voltam, mindig is, bár még csak 18 vagyok, de úgy érzem, nincs szükségem a semmitérő érzelemmentes kapcsolatokra... Semmi baj nincs azzal, ha olyasvalakit keresel, aki mellett felkelni is szeretnél. Előbb utóbb jönni fog, semmiképp se "válassz" valakit, akit nem is szeretsz igazán, csak azért, hogy legyen. Várd meg azt, akinél majd úgy érzed hogy szeretnél vele lenni, és van is értelme :)
2013. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
rondulj meg, és rögtön kevesebben fognak probálokzin...egyszerüen hihetetlen emberek miken nem tudnak sirni jó módjukban!
2013. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na, ez a reagálás tetszett. komolyan
2013. jún. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!