Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép lányok írjatok priviben!...

Szép lányok írjatok priviben! 15 éves srác vagyok, ismerkednék? (kérdőjel)

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj,ha régen fiú voltam?:)Van punciékszerem is:-*
2013. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irhatsz. :)
2013. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
honnan tudjuk, hogy neked mi a szép?:DDD
2013. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Öhmm... Az a nagy probléma akad, hogy a lányok nagy része olyan szinten önbizalom hiányos, hogy ha szép is lenne, akkor se írna, hiszen megkapják azt a beszólást, hogy ego-ból van bőven! ;)

Egyrészt... Másrészt pedig nem túl szimpatikus ez a megnyilvánulás, mellyel csak azt bizonyítod, hogy a genetikai okok miatt problémás lányok (férfias arcvonás, vastagabb csípő, rövidebb szempilla) nem rendelkeznek nálad sok eséllyel, a külsőre hajtasz, ez pedig NEM A KAPCSOLAT ALAPJA.

Ha pedig csak simán ismerkedni akarsz, nem társat keresni, akkor pedig miért olyan fontos a külső???


Szóval az igazság az, hogy ezzel elcseszted az esélyeidet. Őszintén nem kötekedésből mondom, csak szeretném veled közölni, hogy itt vagy nem írnak neked majd szép lányok, mert nincs önbizalmuk, vagy túlságosan nagy az önbizalmuk...



A dolgok másik oldala, hogy MI A SZÉP???? Csak mert hiába tartom pl. én magamat szépnek, ha nem vagyok a stílusod. Hiába szép a szemem mondjuk, ha neked nem az ilyen szemű lányok tetszenek. Hiába szép pl. a hajam, ha neked nem tetszik. Érted? Szóval nagyon örülnék, ha kifejtenéd, mégis mire gondoltál?


14/L

2013. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!