Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan srác, lány, aki...

Van itt olyan srác, lány, aki eljönne goa/trance buliba néha?

Figyelt kérdés
Barátaim nem nagyon szeretik ezt a zenét, de én meg a kocsmákat, meg a discot, szóval gondoltam, felteszek itt egy kérdést, hátha lesz valaki, aki szívesen elkísérne!:)19 éves budapesti lány vagyok, normális életvitelű, ha esetleg valakinek van kedve, írjon nyugodtan privátban:)

2013. jún. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl messze vagy, az a baj...


18/L (Baranya megye)

2013. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, igen, sajnos:(
2013. jún. 16. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy goa buli nem valami laza este lehet, amennyire ismerem a műfajt. Én nem vagyok drogos, de maga a zene bejön.
2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok drogos:D
2013. jún. 19. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:

én rocker vagyok de semmi jó bulit nem hagyok ki,úgyis többféle stílust szeretek,ha gondolod írj ha lesz valami konkrét esemény és meglátom tudok-e menni :D egyszer voltam egy kis időt egy goafesztivál helyszíne mellett míg várakoznom kellett,annyira nem vészes,talán még találnék is olyat ami tetszik :D

19/L

2013. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!