Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez így jó, és hogyan dobjam...

Ez így jó, és hogyan dobjam fel a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Na akkor, van egy lány akivel már régebben és beszélgettem (interneten) és nem sok témát tudok feldobni. Úgy veszem észre, hogy akarna ős is beszélgetni, de neki sem jut eszébe semmi. Szóval, haverom megkérdezte tőle hogy csapom e a szelet és ő mondta, hogy nem?

Lehet hogy ez nagy baj, mert én ebből a dologból többet is ki akarok hozni. Pár új témát már találtam, de nem ártana pár izgalmasabb, mert úgy veszem észre hogy untatom.

És az jó ötlet e, hogy megmondom neki,lehet unalmas vagyok, de dolgozok az ügyön mert ebből én többet is ki akarnék hozni???


Köszi előre is.



2013. jún. 22. 03:42
 1/8 kruse ***** válasza:
Ne beszélgess, hívd el valahová pl. bowling, darts,
2013. jún. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
200km...
2013. jún. 22. 04:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél elő egy szóbeli nyelvvizsgára felkészítő könyvet, aztán nézd át abban milyen témák vannak... De hihetetlen, hogy ez sem megy magadtól, minek egyáltalán olyannal beszélni akivel nem tudsz?
2013. jún. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kruse ***** válasza:

amúgy miért lennél unalmas azért, mert vele nem tudsz igazán miről beszélgetni?

Ha megmondod, akkor is egy 2 szavas válasszal le leszel tudva, aztán ennyi.

Amúgy egyszer elfogynak a témák, és ugyanitt fogtok tartani... Tapasztalat.

2013. jún. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy nem tudok?
2013. jún. 22. 05:27
 6/8 kruse ***** válasza:
te
2013. jún. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem tudok felhozni új (csak nehezen) témát attól még tudok vele beszélni.. vagy mire értitek??
2013. jún. 22. 05:43
 8/8 kruse ***** válasza:

akkor nem értem...

ha tudsz vele beszélgetni, akkor mi a baj? csak általános dolgokról beszéltek, vagy a magánélet is téma?

2013. jún. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!