Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témával vagy mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témával vagy mivel dobjam fel az egyhangu msn beszélgetést?

Figyelt kérdés
a fiuval akinek tetszem meg ő nekem eléggé ellaposodtak az msn beszélgetéseink:S
2009. jún. 29. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami épp jön, azt írd.:)

Ha tetszetek egymásnak, akkor hívd el talizni.;) Vagy érd el, hogy Ő hívjon el téged. Ha taliztok, akkor utána lesz miről beszélni msn-en is.

Ha mégsem akartok talizni, akkor beszélj arról, mi történt veled aznap, és hogy mi lesz hnap, hnapután.

Bármit, amit eddig még nem tudsz róla, megkérdezhetsz! Vagy játszatok olyat, hogy egyet Te kérdezel, egyet Ő kérdez.:) Ez nagyon muris szokott lenni.:D (Legalábbis nálunk.)

Esetleg meg is kérdezheted, hogy mi a véleménye rólad. Ha eddig még nem mondta.

Vagy játszatok együtt! Lehet msn-en együtt aknakeresőzni, meg ami még épp le van töltve.:D Én töltötem le az msn-emre kör-x-et, és azzal mindig jól elvagyunk.:)

Mást sajnos nem tudok javasolni, most én is ilyesmi szituban vagyok egy sráccal.:S

2009. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát, mondjuk: nincs rajtam bugyi :D:D
2009. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
xD
2009. jún. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!