Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk bejön az ilyen lány?

Fiúk bejön az ilyen lány?

Figyelt kérdés
Imádja a Wowot, utálja Justin Biebert, hülyülés a mindene, tud gépet szerelni, mindene az okostelók! Ha egy pár év múlva is ilyen maradok, szingli leszek? :D
2013. jún. 21. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezeket is anyadeknak koszonheted


Nem tudok wowozni mert a gep nem vinne

Mert egy kalap sz.ar

Ezaltal a gepszereles is kizarva


Az okostelokat imadni

Ha egy van.amit minimum 2 evig kell megtartanom akk nincs imadat

Ezt a s.zar alcatel ot995 ot is meguntam mar reg lecserelnem

Vennek az usabol telot de ez a sz.ar garancia

Smart tvm sincs mert anyam kib.aszna az utcara azzal eggyut hogy ilyen fa.szsagokra koltom a penzt ahelyett hogy q nyelvtanarra bas.nam el

Egy retro mocim van egy simson star 4/2 es 67 es retro

De most csopog belole a benzin mert sz.ar a tomites egy helyen

Igy nem tudok illegalisan motorozni( nincs penz jogsira)

S a telot is en vettem azert is lebaszott apam hogy elvertem ra 54 et

S semmi pentem nem maradt mert a tobbi par SZAZEZRET elvettek mert az a csalad penze nem az enyem kell a csaladnak amugy se en kerestem hanem szulinap ballagasra kaptam

Es azt a ku.rva penzt sosem fogom latni mert el kellett b.aszni a 21 eves retek volkswagen passatunkra amit utalok mert olyan ronda az a szin hogy 3 km rol ki lehet szurni

A sotet metal ezust fekete sima ezust egyszeru szinu kocsikat kedvelem

Szal szar itt az elet

Meg anyamek 200 eves regi kora

A hatat nem modernizaljuk mert ez a fos igy szep

erre az uncsimeknal a szulok kb ugyan anyi evesek es megis modernek

Bar ok tanultak azert amit elertek anyamek meg nem

Szal becsuld meg a szuleid hogy minden sza.rt meg kapsz

Minden sz.arert meg kell dolgoznom semmit penzert mivel diakkent s.zart se kapok

Probalnek elokelobbb retegbe kerulni de rohadt nehez

Szal utalom a fiatal koromat


Aki tud simson tomitest ocson vagy ingyen.az irjon :)

Boccs a szovegelesert de kijott belolem

Fesztivalozni se tudok mert mar ido sincs megkeresni ra a penzt

Meg melo sincs

Sz.ar az elet

Ha egyetem utan nem lesz jobb akk irany a lanchid fel a hid lancanal a lepcson es fejjek a dunaba hatha kitorik a nyakam vagy egy orveny elkap oszt megfulladok

2013. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem lehet megítélni, hogy bejön-e.

Amúgy nem írtad, hogy a One Direction-t is utálod.

[link]

2013. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy utálom-e...de nem is szeretem. Fan azért nem vagyok.
2013. jún. 21. 11:07
 14/18 A kérdező kommentje:
De ezt a "mindenem az okostelók"-at nem úgy értettem, hogy megbuggyanok ha látok egy sony xperia z-t. Csak érdekel ez a téma. Inkább úgy kéne fogalmaznom, hogy érdekel a technika világa.
2013. jún. 21. 11:15
 15/18 anonim ***** válasza:

Atyaég, így elk*rvult a mai fiatalság?

A Wow még egy dolog (bevallom, sose játszottam vele), az pedig rendben van, hogy utálod azt a kis műb*zit.


De mi az, hogy a "hülyülés" a mindened? Odasz@rsz a pláza közepére fényes nappal? Vagy csak fejhangon visítozva vihogsz az IQ fighter barinőkkel mindenféle apróságon?


És az okostelók is a mindened? Manapság már tényleg elég durva dolog 10 percet kibírni internet nélkül, mert mi van, ha valami történik a f@szbukon és nem lájkolod... Vagy pedig csak másnap tudnád kiposztolni egy lepra diszkó budijában tükörből készített, pucsítós képeket. Szörnyű lenne!

Ez alapján eléggé egy konzumidióta lehetsz (ha nem értenéd a kifejezést: agymosott vásárlórobot, aki csak a pénzét szórja, mert az életben csak az számít neki, hogy az ájfon 4et lecserélje egy ájfon 5-re, mert 0,2cm-rel nagyobb a kijelzője, de amúgy u.azt tudja.)


25F

2013. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet hogy nem fogalmaztam elég érthetően. Egy aprócska tényt kihagytam. UTÁLOM a cicababákat, a csücsörítős képektől egyenesen okádnom kell. Nem úgy értettem a hülyülést, hogy mindent megcsinálok amit mondanak, hanem lehet velem jókat röhögni. Még nincs is okostelóm, de ha lenne se cserélném le fél centivel nagyobb képernyőért. Azért, nem vagyok egy pénzszóró idióta. Az anyagi helyzetünkről inkább nem beszélnék mert az mindenkinek a magán dolga. Azzal egyet értek veled, hogy a mai fiatalság már elég... érdekes. Viszont én nem ilyen vagyok. Nem lájkolgatok össze-vissza, hanem értelmes beszélgetésekkel töltöm el az időmet.
2013. jún. 21. 11:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, én úgy vagyok kocka, technikai eszközök háttere érdekel, szeretem tudni mi hogy működik, mi van benne, érdekelnek az újítások, én értem mi akarsz mondani, mert én is ilyen vagyok. Nem hatnak rám a reklámok, egyszerűen érdekel például a s4 szemmozgással való gesztus vezérlése, ezért elmentem egy T-mobile boltba és megnéztem, nem azért, mert megakartam venni, hanem mert ez számomra egy hobbi.
2013. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szeretnél ismerkedni ezen az oldalon? Hova valósi vagy?

17/F

2013. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!