Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk bejön az ilyen lány?

Fiúk bejön az ilyen lány?

Figyelt kérdés
Imádja a Wowot, utálja Justin Biebert, hülyülés a mindene, tud gépet szerelni, mindene az okostelók! Ha egy pár év múlva is ilyen maradok, szingli leszek? :D
2013. jún. 21. 09:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja,meg zongorázok.
2013. jún. 21. 09:55
 2/18 anonim ***** válasza:
Utálja Justin Biebert? Akkor már kész főnyeremény!:D
2013. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ez 5 tulajdonság és csak pozitívumok. ez alapján nem tudlak megítélni. a kapcsolathoz nem elég, hogy szeretsz wowozni, sőt, ha esetleg függő vagy, akkor még gáz is lehet.

egy kapcsolat és annak "jósága" nem ennyi tulajdonságtól függ. mindenesetre kezdetnek nem rossz :)

2013. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem az ilyen,hanem én...Na mindegy:

A játék kb okés,az a kis tiniribanc kb medvék elé való,hasznos a gépszerelés,de vannak bonyolult dolgok,amit nem hinném,hogy akár te,akár én(aki pedig több éve foglalkozom ilyennel) meg tudnánk csinálni,de úgy kb ok,az okostelefon az hát...érdekes,nem biztos,hogy jó dolog.A zongora viszont jó,én is akartam tanulni,de nem lett belőle semmi.

Gondolom nem vagy több,mint 15-6,de ezek nem rosz tulajdonságok.Igaz köze nincs a szerelemhez...Ha érdekel,privátba elmondom,minek van.

2013. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ezek közül a hülyülés meg a zongorázás amire felfigyeltem.. de ezek csak 100 ad rangú dolgok.
2013. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek ezek a témák, akkor veled biztos eltudnék beszélgetni, ismerősöknek szoktam gépet, telót javítani, frissíteni, amikor meglátnak mindig néznek, hogy tuti őt ez az embererük. :D Kinézetemről nem rí le, hogy érdekelnek ezek a dolgok és megkérdőjelezik a tudásom. Miért maradnál mindig szingli? Ha mellette szeretsz hülyülni, jársz el akkor tuti találsz valakit, bár én soha nem ilyen témákkal indítok, mert általában senkit nem érdekel csak engem. :D
2013. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
képet!
2013. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért, picit elsiettem, most nézem.
2013. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
hát a wow necces :D A justin Bieber utálat fura (nem is értem mi bajod vele :DD), a hülyülés relatív dolog azért, gép szerelés tudás jó :) okosteló imádat - mint piaci ráoltás a parasztra - háát...őőő... mindenesetre fejvakarós. De biztos nem maradsz szingli pusztán ezek miatt :)
2013. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a lényeg, hanem inkább a viselkedésed, és hogy hogyan kezeled a problémákat, de igen, ezek nagyon szuper tulajdonságok szerintem. Lehet, hogy a nagy többség kockának fog tartani, de ne változz meg (:


17/L

2013. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!