Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még egyáltalán olyan...

Van még egyáltalán olyan lány, aki külsőtől függetlenül is szívesen ismerkedik fiúval, akár csak haverság céljából is?

Figyelt kérdés
Valamiért furák ezek a lányok én úgy látom, minden a külsőről szól náluk, főleg a tinikről van szó, de huszonéves csajnál is tapasztaltam már ezt. Érdekes én tök ronda csajokkal is tudok haverkodni, nem fogok külső miatt elutasítani senkit sem, de a csajok, hát ők nagyon furák és felszínesek, remélem vannak még rendes lányok is, akik nem csak az elkényeztetett páwa korcsokkal akarnak haverkodni. Nagyon kevés olyan lányt ismerek, aki jófej és haverkodik velem, csak, mert nem vagyok egy szuper páwa vagy szuper adonisz. Nem vagyok bűnronda, inkább átlagosnak mondanám magam, vannak, akiknek helyes vagyok, vannak, akiknek ronda.

2013. jún. 19. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a külsőtől függetlenül haverkodok lányokkal és fiúkkal.
2013. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom, mint a kérdező, velem még a kövérebb csajok sem állnak szóba haverként sem!!
2013. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul rettenetesen álszentek is a csajok, mert facebookon is írogatják az érzelgős, álságos szövegeiket, aztán élőben meg kiderül, hogy csak a macsókkal, alfákkal tudnak érzelgősek, rendesek lenni, a nekik nem tetsző fiúkat meg érzéketlenül elhajtják melegebb éghajlatra!
2013. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ha a pasik haverkodni akarnak egy nővel, akkor 10ből 9szer az a vége, hogy idővel rá is nyomulnak. Így a lányok megelőzik a bajt már a haverkodásnál, hogy később ne kelljen azt mondani, hogy "Bocs, nem vagy az esetem"
2013. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a külsőtől függetlenül haverkodok,ismerkedek fiúkkal.
2013. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Á, ilyen lány nem nagyon van. Főleg, aki élőben szóbaállna pl. velem.
2013. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én nem tartom magam felszínesnek.Sok mindenkivel barátkozom kinézettől függetlenül. De tény hogy pl: az osztálytársaim többsége szóba se állna olyannal aki külsőre nem a legszebb.

Ez szerintem igazságtalanság!

2013. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne minden lányt gy kalap alá venni..sőt..el kéne különíteni...engem sem nagyon érdekel a külső....vannak nagyon helyes és nagyon ronda barátaim..szerintem haverságnál nem számít a külső..az a lényeg,hogy megértsük egymást..kapcsolatnál...meg..alakul ahogy alakul:) 16/L
2013. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem írhatsz nyugodtan.:) nincs sok haverom és velem se állnak szóba az ilyen lányok.. 16/L
2013. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!