Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan írjak rá egy lányra,...

Hogyan írjak rá egy lányra, ha csak látásból ismerem?

Figyelt kérdés
Soha nem beszéltem vele,nem tudom,hogy ő egyáltalán látott e már. Tesóm volt barátnőjének a húga,de én sose találkoztam vele. Hogyan írjak rá? Mármint ráírnék,hogy szia,miujság,de miután nem is ismerem,elég hülyén jönne ki :/

2013. jún. 16. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?:)

amúgy írd hogy szivesen megismernéd, és kérdezd meg, hogy lenne-e kedve beszélni?:)

2013. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok :D Köszi,csak mindig attól félek,hogy holtra nem érdeklem,és az nagyon ciki,h erőlködök ő meg le se szar :D
2013. jún. 16. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszer kell írni, akkor nem nyomulás és nem is erőlködés:) ha erre nem válaszol akkor hagyd:) nem gáz amúgy:) próba = szerencse:)
2013. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na majd megpróbálom :D köszi a segítséget. Remélem nem égek be :D
2013. jún. 16. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdésnek vezesd fel, hogy reméled nem baj, hogy ráírtál, majd mond meg, hogy honnan láttad meg először. Aztán utána dumálgass vele, ami jön.
2013. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kérdezd meg tôle, hogy: ''Nagyon fájt? :o''

A lány: ''Mi? :o''

Te: ''Hát, amikor leestél a Mennybôl *-* ''

Ez mindig nagyon hatásos szöveg kezdeményezésként ;) 14/L

2013. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki. Nagyon aranyos lány :) nem tudom ,hogy bejövök-e neki,de egész nap beszélgettünk , nem úgy tűnt mintha le akarna koptatni. Csak néha nem volt témánk :D
2013. jún. 17. 09:22
 8/8 anonim válasza:
Mit írtál neki? :D
2013. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!