Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tegnap írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tegnap írt nekem facebookon. Meg kérdezte járnák e vele. Azt írtam neki hogy nem tudom mert nekem már van valakim. Meg alig ismerem csak látásból és máris azt írta szép vagyok meg szíveket. Nem akarom akim van otthagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#járás #Van valakim #de egy fiú azt kéri
2013. márc. 7. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ez tuti fake. ilyen hülye nem lehetsz.
2013. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Agyatlan vagy? Vagy csak 12 éves?
2013. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mai világ..-.-

ott hagynád a jelenlegi kapcsolatod csak mert egy gyökér rád kattant akit nemis ismersz szinte? ezért nincs komoly kapcsolat..

tuti 12 éves vagy.

2013. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van valakid és azt mondtad a másiknak, hogy nem tudod, miközben nem is ismered. Itt valami nem oké, vagy veled, vagy a történettel, vagy velem (ez utóbbi a kevésbé valószínű).
2013. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na várj akkor ha én szivecskéket írok neked és járni akarok veled, akkor megdughatlak?

Ébredj már fel ember!

2013. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy nem vagy több 12-nél vagy nagyon nagyon hülye vagy. Ha van barátom, alap, hogy lekoptatom az ilyet, de ha nincs, nekem akkor se jönne be az ilyen letámadás. Most én is csetelek egy sráccal facebookon, tudjuk mindketten, hogy érdeklődünk a másik felé és nem puszta baráti szándékkal, de nem támad le ilyen idiótán, hogy na, akkor járunk? Találkozni fogunk, tudjuk, hogy valószínűleg járni fogunk, de mivel okos, ezt nem mondja ki. Tisztára kiábrándító az ilyen. Te meg tényleg hülye vagy, ha ez neked bejön.
2013. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!