Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért jelöl be szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért jelöl be szép lányokat facebookon? Fiúk?

Figyelt kérdés

nekem ez nagyon rosszul, hogy ezt csinálja..de nem tudom érdemes-e ezen felhúznom magam, vagy neki említeni, de tény, hogy nem ismerheti, mégis miért jelöli be?

én nem vagyok elég neki? jó nőnek tartom magam azért, de ilyenkor az a kis önbizalmam is lesüllyed..


szerintetek kéne aggódnom? vagy szóba hozzam ezt neki?


2012. nov. 5. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?:)
2012. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20..
2012. nov. 5. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
nem 22?
2012. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ha nem ő jelöli őket be hanem fordítva? Ez miatt az önbizalmad ne süllyedjen le! Még ha barátod is jelölgeti őket, az lesz a legjobb, ha szóba hozod ezt barátodnál, kérdezz rá, hogy miért jelölget lányokat, mondd neki, hogy ne csinálja ezt, mert zavar téged. Lehet ő máshogy látja a dolgokat és nem tudja, hogy neked ez rossz.. csak jelölgeti őket vagy beszél is velük?
2012. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Férfiként én úgy látom,hogy túlreagálod,ha veled van és téged szeret attól még lehet saját magánélete is.
2012. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azért olyan nagyon ne legyen már neki magánélete..főleg ne ha lányokkal kapcsolatos..mi is barátokként kezdtük.


tudom, hogy ő jelöl be.. mert nincs otthon, amikor kikerül facebookra, hogy ez és ez ismerősök lettek..telefonról sem tud felmenni..szóval a csaj jelölte vissza

2012. nov. 5. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Megértem a problémád, mert engem is zavart mikor barátnőm fiúkat jelölgetett be. Én megmondtam neki, hogy ezt fejezze be. Befejezte, sőt törölte is mindet. De én úgy vagyok vele, hogy csinálhat egy másik fb-t és ott is jelölgetheti fiúkat.. szval nem tudom. Ha szeret akkor nincs semmi gond, ha meg nem szeret akkor úgy is mindegy kit jelölget.
2012. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

együttérzek. én mindig úgy érzem, hogy azért csinálja, hogy majd mikor szakítunk, ott legyen a tartalék. pocsék érzés

teljesen biztos, hogy sehonnan se ismerheti a lányokat?

nektek kint van facebookon a kapcsolat?

2012. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy diétán van, még az étlapot nézegetheti nem ? ...
2012. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem.

látszik, hogy életedben NEM voltál még szerelmes...az ilyen gondolkodástól mentsen meg a Jóisten..már ne is haragudj.. ez kb azzal ér fel, hogy van egy szerelmed..és nem baátnőcske..meg egy csak egypasi..hanem ő!...mnindegy aki nem volt még szerelmes igazán az úgyse érti..kár a gőzért..

2012. nov. 5. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!