Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért jelöl be szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért jelöl be szép lányokat facebookon? Fiúk?

Figyelt kérdés

nekem ez nagyon rosszul, hogy ezt csinálja..de nem tudom érdemes-e ezen felhúznom magam, vagy neki említeni, de tény, hogy nem ismerheti, mégis miért jelöli be?

én nem vagyok elég neki? jó nőnek tartom magam azért, de ilyenkor az a kis önbizalmam is lesüllyed..


szerintetek kéne aggódnom? vagy szóba hozzam ezt neki?


2012. nov. 5. 14:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Majd gondolj vissza 5 év múlva mi az a szerelem. Én 15 éves koromba voltam először szerelmes, aztán most rájöttem, hogy mekkora egy hülye voltam.. és ezzel tudom, hogy nagyon sokan így vannak. Akik meg nem azoknak szerencséjük volt az elsőnél. Majd akkor mondd, hogy tudod mi az a szerelem ha már utolsó perceidet éled egy olyan mellett aki végig melletted volt, vagy épp akkor mikor egy nagy csalódás ér.. de addig ne magyarázz itt a szerelemről, de főleg ne olyanok akiknek érzéseik sincsenek, ez a egyik válaszolónak szólt.
2012. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!