Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsot szeretnék kérni?

Tanácsot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Nem nagyon ismerjük egymást csak látásból és nem nagyon szoktunk beszélgetni. Nem nagyon tudom hogy hogyan szólítsam meg vagy hogy hogyan írjak neki, mert nem akarok hülyének tűnni hogy csak ráírok és nincs téma. Meg az is a baj hogy a legjobb barátnőmet visszautasította és hét ez miatt nem akarom elveszíteni. Mit tegyek? Tanácsra lenne szükségem.

2013. jún. 15. 22:35
 1/2 anonim válasza:
Nemrég én is ilyen helyzetben voltam. Én írtam neki egy levelet, hogy szeretne-e megismerkedni velem, odaírtam a számom meg a nevem és odaadtam neki. Ez azért jó, mert, ha félénk vagy, akkor nem nagyon mernél hozzászólni vagy nbem tudnál mit mondani. Így csak oda kell adni, és majd ha akar valamit akkor megkeres. Szerintem érdemes személyesen odaadni, hogy lássa, hogy te tényleg komolyan gondolod, és nem szórakozol vele. Sok sikert! 15/L
2013. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőddel ezügyben, mert könnyen összeveszhettek a fiúkán. A leveles finta nem rosz, de én a helyedben összeszedném minden bátorságom és félre hívnám, megmondanám neki személyesen és gondolja meg. A kedvemert ne bízd el magad legyel határozott.
2013. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!