Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ti kedvelitek az...

Csajok, ti kedvelitek az érzékeny pasikat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 17:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én a női nemben egyetemlegesen csalódtam. És azért írom ki a véleményemet, mert sajnos ezt tapasztalom. Egyébként az a furcsa és abban igazad van, hogy szerelemes még nem voltam. Nálam a szerelem azt jelentené, hogy viszonozzák az érzéseimet, de nálam egyirányúak a dolgok. Persze, ha párod van és szereted, akkor sok mindent elnézel neki, ezt senki sem tagadhatja, olykor azt is, hogy érzékeny. De ha ismerkedési fázisban vagy valakivel, ugye, hogy elküldenéd? Általában az ember azt gondolja a saját párjáról, hogy ő más, mint a többi. Ne ess abba a tévedésbe, hogy pl. a te párod nem akart megfektetni, amikor meglátott. Mert ez nem igaz, ezzel csak saját magadat hitegetnéd. Én a nőknek semmit sem hiszek el, mindent fenntartással kezelek és néha bizony jót derülök a "kívánalmakon" és azokon a tulajdonságokon, amiket vonzónak találnak a nők, legalábbis elmondásuk szerint. A női gondolkodás olyasmi, mint a kvantumfizika. Van elmélete, de senki sem tudja egyöntetűen bebizonyítani a dolgokat és sok esetben kiderül, hogy nem is úgy történnek a dolgok vagy azok, amik. Ettől persze nem tartom magam rossz embernek, de mondjuk ki őszintén a dolgokat.
2013. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy rossz ember, nem erről van szó, de alaposan el vagy tévedve több szinten is. Bevallottad az elején, hogy még sosem voltál igazán szerelmes, majd a folytatásban ugyanúgy kiosztod a nőket, általánosítasz, méghozzá nagyon buta módon. Értem, mit akarsz mondani, tudom, milyen a mai nők egy része, de nagyon sok kívül-belül gyönyörű nőt ismerek, akikben több a tartás mint 50 férfiban egyszerre. Te nagyon keményen túlgondolsz mindent. Ezzel az erővel én is gyűlölködhetnék egész életemben a férfiakkal szemben, csak mert az apám vert engem kisebb koromban? Mostantól akkor én se higgyek el semmit a páromnak? Miközben lassan 5 éve boldogan eléldegélünk? Azt hiszed, egy igazán komoly párkapcsolat a megfektetés gondolatával kezdődik, ebből áll? Nagyon tévedsz. Minden jóindulattal mondom, hogy szerintem sürgősen változtass az életszemléleteden, és találd meg a középutat, mert nagyon magányos leszel.

És még mindig nem értem azt sem, hogy miért kéne "elnézni" azt, ha valaki érzékeny, azaz egy teljesen normális ember... :)

2013. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nos, én már most magányos vagyok és az életszemléletem a sajátom, ezen már nemigen fog változtatni semmi. A párkapcsolatok nagy része pedig igenis a megfektetés gondolatával kezdődik, ezt hidd el nekem, mint férfinak, mert férfi létemre tisztában vagyok a saját nemem gondolkodásmódjával. Egy kapcsolat sem azzal kezdődik, hogy jaj, de jó lesz együtt megöregedni és együtt lapátolni a városi kifőzde húslevesét a nyugdíjasotthon teraszán. No nem, ezt nyugodtan elvetheted. Ezt csak ti nők gondoljátok így, elég buta módon. Egy párkapcsolat az idő előrehaladtával válik komollyá, nem pedig egyből. Mert ez így működik, és én férfi létemre ezt be is vallom, vállalva azt, hogy a nők, mint te is ezt nem hiszitek el. De ez már nem az én problémám. Egy szóval sem említettem, hogy nem kell hinned a párodnak, de én nőkkel szemben bizalmatlan vagyok, semmit sem veszek készpénznek és mindent fenntarással kezelek, ezt évek hosszú során, tetemes csalódás és átverés árán tanultam meg. És én tanulok a hibáimból, mert ez visz előre. És mint mondtam, nem az a baj, hogy egy férfi érzékeny, hanem az, hogy nem valljátok be magatoknak azt, hogy ha a párotokat egy könnyező, lelkiző fazonként ismertétek volna meg (kihangsúlozom, hogy a kapcsolat elején, ismerkedési stádiumban), akkor elküldenétek, mert tudat alatt nem vágytok ilyen férfi után. Ha viszont megismeritek, kezdtek belegabalyodni, és utólag kiderül, mennyire érzékeny is valójában, akkor elnézőek vagytok vele szemben, mert már kialakult egyfajta kötődés, nevezd szerelemnek. Most már érted? De kérdezd ezt csak meg magadtól őszintén. Az, hogy nem voltam szerelmes, mint írtam, azt jelenti, hogy nálam az, hogy érzek egy lány iránt valamit az még nem szerelem. Ha a lány is érez irányomban valamit és ezt meg is beszéljük, akkor rávághatom, hogy szerelem. De ez addig csupán egyoldalú érzelem lesz a részemről, és én a szimpla érzelmet és a szerelmet különválasztom. Ebből is látható, hogy bizony ti nők a szerelem kérdését sem úgy látjátok, mint egy férfi és ti gyakran az egyszerű vonzalmat is szerelemnek nevezitek, holott ég és föld a kettő közti különbség.
2013. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Aki nem tud szeretni, az ne is várja el, hogy szeressék. De te legalább nem tetted tönkre feleslegesen mások életét. Ez plusz pont.
2013. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

:) Értelek. De ezzel az erővel a férfiak sem vallanak be maguknak rengeteg mindent, és nekik is ugyanúgy vannak elvárásaik a nőkkel szemben. Ezt is pontosan tudom, és én sem veszek semmit készpénznek, sajnos a bizalmatlanságom sok gondot okoz nekem. De igazad van, a szerelem a kölcsönösségen alapul. Te is biztos meg fogod találni a megfelelő nőt.

Az utolsó hozzászólónál a pont.

2013. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Természetesen a férfiaknak is megvannak a hibáik, elvárásaik, azért említettem példát is. Egyik nem sem jobb a másiknál, mi férfiak is elég görények tudunk lenni, de tényleg. Azt pedig egyáltalán nem értem, honnan vettétek, hogy nem tudok szeretni. Tudnék én szeretni valakit, nagyon ragaszkodó és hűséges, mitöbb kitartó vagyok azzal szemben, aki iránt érzek valamit, de ugye ezt nem nevezem szerelemnek csak ugye ezt még nő nem értékelte. Ennek ellenére nem gyűlölöm a nőket, csupán rájöttem, hogy bonyolultnak akarják beállítani magukat, holott ha rétegről rétegre lehámozunk mindent, nos, olyan egyszerűek, mint a faék. Akárcsak mi, férfiak, csak mi nem játszuk meg a bonyolult személyiséget.
2013. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te magad mondtad.
2013. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!