Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ti kedvelitek az...

Csajok, ti kedvelitek az érzékeny pasikat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen Igen Igen :D
2013. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nem, nem kedvelik. 26/F
2013. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Persze ne sírjon többet, mint én... :D A párom pont jó, meg tud hatódni, lelkizni is tud, de mindeközben férfi marad.
2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mire érzékeny? :D mert ha pl elérzékenyül egy filmen vagy valami hasonló, bújós stb. az nem gáz.

de ha pl viccelődök vele és bepuffog komolytalan dolgokon (mint egy kislány) szerintem az nagyon gáz.

2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"Dehogynem. Persze ne sírjon többet, mint én... :D A párom pont jó, meg tud hatódni, lelkizni is tud, de mindeközben férfi marad." teljesen igazad van!!
2013. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5 és 1 is én voltam :D
2013. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
és 6 akkor ki volt?
2013. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Irigyek vagyunk, falu bikai?


Igen, nagyon szeretem az erzekeny ferfiakat. Mas tipussal nem is kezdenek.

2013. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Most itt minden lány/nő rávágja, hogy bizony az érzékeny pasikat szereti. Mielőtt mindent elhinnél, amit a nők mondanak, érdemes szétnézni a környezetedben. Kérdezd meg magadtól: láttál-e már olyan férfit utcán, moziban, étteremben stb., aki lelkizik egy nőnek, ne adj Isten még pityergett is előtte és a nő ezt értékelte? Tippelhetek? Komolyan mondom. A nők esetében vannak olyan kérdések, amelyeket felesleges feltenni, mert önmaguknak sem vallják be az igazat, nemhogy neked. Ilyen tipikus kérdések, hogy szereted-e az udvarias férfiakat, ugye neked is a belső a fontos és hogy a pasi rendes legyen, a pénz számít-e neked egy kapcsolatban, szereted-e, ha udvarolnak neked stb. Ezekre a kérdésekre mindig egy jól meghatározott séma választ fogsz hallani, hiszen azt mondja, amit hallani akarsz. Férfiak esetében a lányok szokták kérdezgetni az: ugye szeretsz vagy a klasszikus ugye én nem csak arra kellek neked kérdést. Erre mi férfiak is sablonszöveget nyomunk, az ugye szeretsz kérdésre, még ha nem is gondoljuk teljesen komolyan, már a megnyugatatás végett igent mondunk, elkerülve a későbbi feszkót, a másik kérdésre pedig egyöntetű választ adunk, hogy nem, nem akarlak csak úgy lefektetni, nekem te más vagy stb. holott a francokat nem akarod megfektetni. Egy férfi, ha megismerkedik egy nővel/lánnyal minden esetben le akarja fektetni, ami az esetek többségében meg is történik. Ugyanis elsődlegesen nem megismerni akarod a lányt, hanem megfektetni, ha bevallod magadnak, ha nem, ha rájön a lány, ha nem. És én csak őszinte vagyok.
2013. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előző: az írásod alapján jó nagyot csalódhattál valakiben, vagy soha nem is voltál igazán szerelmes... :) Persze ne nekem legyen igazam. Attól még, hogy a párom meg akar fektetni, még nem lehet "érzelmesebb"? Nekem igenis jólesik, hogy van annyira szerelmes, hogy képes kimutatni előttem minden érzelmét, ettől függetlenül nekem egy "férfi" kell, nem barátnő, viszont ő pontosan tökéletes ehhez. Támaszt nyújt nekem, de nem játssza a kemény, érzelemmentes embert, képes bocsánatot kérni, de messze nem papucs kategória. Nekem ezt jelenti az "érzékeny pasit". Igen, meg lehet ezt is csinálni, és igen, volt, hogy akár moziban is megkönnyezett egy filmet, miközben én nem annyira, mert épp nem volt olyan kedvem hozzá, és igen, teljesen normális szituáció volt. És én értékelem. Nagy butaságokat hordtál össze.
2013. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!