Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, hogy reagálnátok rá, ha...

Fiúk, hogy reagálnátok rá, ha egy csaj kölcsönkérné a telótokat és beleírná a számát?

Figyelt kérdés

Lesz egy összeröffenés,és mivel van a társaságban egy srác,aki nagyon bejön nekem,de elég bátortalan,ezért kitaláltam valamit. Azt tudni kell,h már egy ideje ismerjük egymást,de nem igazán közeledtünk egymás felé,főleg mert mindketten elég csendesek,visszahúzódóak vagyunk. Arra gondoltam,leülnék mellé,picit beszélgetnénk,aztán mikor épp előveszi a mobilját v nézegeti,akkor megkérdezem,h megnézhetem-e. Odaadja nekem,és mikor nem figyel: beleírom a számomat ilyen névvel: "Vikiiii <3". Aztán visszaadom neki,és később küldök neki egy sms-t vagy felhívom. Erre várom a javaslatokat,h milyen szöveget írjak,vagy mit mondjak ha felhívtam. :D De először is az érdekelne,h jó ötletnek tartjátok-e.

20/L


2013. jún. 13. 00:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

20 évesnek azt mondom ez gyerekes megoldás.


De ha velem csinálnád meg? Azonnal kapcsolnék, hogy akarsz valamit. A lényeg, hogy utána ne nagyon nyomulj, írj egy sms-t másnap, s kész. Legyen ideje eldönteni mit akar. Ha akar valamit, akkor cselekedni fog. Ha nem akar nem fog. Ha nem esett le neki akkor elég szerencsétlen, hagyd a francba...


22/F

2013. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!