Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, hogy reagálnátok rá, ha...

Fiúk, hogy reagálnátok rá, ha egy csaj kölcsönkérné a telótokat és beleírná a számát?

Figyelt kérdés

Lesz egy összeröffenés,és mivel van a társaságban egy srác,aki nagyon bejön nekem,de elég bátortalan,ezért kitaláltam valamit. Azt tudni kell,h már egy ideje ismerjük egymást,de nem igazán közeledtünk egymás felé,főleg mert mindketten elég csendesek,visszahúzódóak vagyunk. Arra gondoltam,leülnék mellé,picit beszélgetnénk,aztán mikor épp előveszi a mobilját v nézegeti,akkor megkérdezem,h megnézhetem-e. Odaadja nekem,és mikor nem figyel: beleírom a számomat ilyen névvel: "Vikiiii <3". Aztán visszaadom neki,és később küldök neki egy sms-t vagy felhívom. Erre várom a javaslatokat,h milyen szöveget írjak,vagy mit mondjak ha felhívtam. :D De először is az érdekelne,h jó ötletnek tartjátok-e.

20/L


2013. jún. 13. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, de inkább állj elé és mond el nek
2013. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mivel én is viki vagyok adok egy vikis ötletet

szolsz neki bocs nem tudnál megcsörgetni (mondod a számot) azt ah megcsörgetett megvan a te számod neki és neked is az övé

2013. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ismerném annyira,hogy a kezébe adom,akkor jó ötlet :)
2013. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2.,egész jó ötlet:D "Nem találom a mobilomat,nem tudnál megcsörgetni?" :) Bár ebből még nem lesz semmi,kéne vmi folytatás,mert ő magától nem hiszem h fel merne hívni csakúgy. Utána esetleg poénosan odaszólni neki,h "hehe,megszereztem a számodat:P"
2013. jún. 13. 00:55
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet marha jó ötlet, de ha dumálok, akkor az a min. leszarom a telot,

inkább beszélgetés közben jussatok el addig, hogy számcsere, ha minden összejött N

2013. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jó ötlet ... ha nem megy feltűnés nélkül, az sem baj ... ha megy feltűnés nélkül, akkor az SMS-ben csak kérdezd meg tőle: "Hívtál? Nem? Miért nem?"
2013. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os,köszi,ez nagoyn jó!! :D
2013. jún. 13. 01:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet ez. Csak ne hogy telefonzár legyen rajta, mert az ciki XD
2013. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismeretlen számokat nem veszek fel. Szóval halott ötlet. Amúgy se értem, miért kell ez a manőver egy megismerkedéshez, amikor már beszélgettek. Ha akarja a számodat, majd ő elkéri.
2013. jún. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zoliba' ***** válasza:

és ha csak vonalasa van? :) előkap egy tekerőset a zsebéből.. :)

Am én beválalósabb lennék,azt írnám be névnek,hogy "asszony"

2013. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!