Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kell így viselkedni, ha...

Ragtapasz1 kérdése:

Miért kell így viselkedni, ha bulizni megyünk?

Figyelt kérdés

Igazából elég sok kérdés felmerült bennem, alapvetően arra keresem a választ, hogy az emberek erkölcsi tartása miért esett le a nullára? Miért kell 13-14 évesen elveszteni a szüzességünket? Ha bulizni mennek a lányok, miért versengenek azon, hogy ki tud több pasival smárolni, gyakorlatilag 10 perc ismertség után?

Általában a lányok szoktak úgy viselkedni, mint valami száz forintos riherongy, az meg még megdöbbentőbb és felfoghatatlan számomra, hogy ha két lány smárol a buliban, akkor a "csak jól akartuk érezni magunkat" szöveggel jönnek elő, semmi rosszat ne merjünk mondani rájuk, nehogymár bárki is le merje őket ezért k*rvázni.

Tök jó dolog, hogy egyéjszakás kalandok alkalmával mind a pasik, mind a nők trófeákat gyűjtögetnek, s büszkék rá, mert mást nem tudnak felmutatni az életben, semmit le nem tettek az asztalra, mindössze annyit értek el, hogy 20 éves korukra már 30 lányt megdöngettek. De tényleg szükség van erre? Miért kell seggrészegen két hülye p*csának kinyalnia egymást és szexelnie egymással?

Léteznek az ilyen üvegezés, felelsz vagy mersz, meg vetkőzős póker típusú rendkívül kulturált és intelligens szórakozási formák, de ha valaki még soha nem játszott ilyet, miért kell úgy nézni rá mint az évszázad lúzerére?

Miért nem lehet normálisan szórakozni, miért kell seggrészegen smárolni, tök idegennel kefélni, orgiázni, magunkból erkölcsi nullát csinálva k*rvulni? Miért kell egyes lányoknak célul kitűzni egy-egy estére, hogy ma ő lesz a legnagyobb k*rvája a szórakozóhelynek?


Én 23 éves férfi vagyok, a szüzességemet a volt barátnőmnek adtam oda 19 évesen, két évig voltunk együtt. Azóta új barátnőm van, vele már 11 hónaposak vagyunk. Ezzel a két nővel voltam életemben, büszke vagyok rá, hogy vártam és nem feküdtem le ide oda fűvel fával.


Bocsánat, hosszúra sikeredett, összegezve a lényeg: Miért kötelező egy buliban úgy viselkedni, mint valami utolsó szajha egy háremben?


U.I.: Még mielőtt kitörne itt nekem a polgárháború, mégegyszer hangsúlyozom, nem minden buliba járó nőről vagy srácról beszélek, csak néhányról.


2013. jún. 13. 00:16
1 2
 11/11 zoliba' ***** válasza:

nagyon tudnék most írni rengeteg dolgot,de telóról kényelmetlen. Inkább hozzáírnék még pár kérdést segíteni fog a válaszban.

-miért kell egy 5 évesnek mobil?-

-miért nézheti meg egy 12 éves gyerek a budapest éjjel nappalt? Tovább megyek. Minek forgatnak ilyen sorozatokat?

-miért szól a zenei klippek (tvben leadott) 90%-a a sexről,pénzről,kocsikról,ivásról,cuccozásról?

-miért csontokat mutogatnak nők helyett a kifutókon,divatlapokban...


Egy felgyorsult,buta műanyag világban élünk,ahol a média tönkreteszi gyermekeinket. Már amelyik szülő ezt engedi. Egy olyan világban,ahol a közösségek kilökik magukból az átlag ,normális embereket. Pláne 13 éves gyerekeknél. Ehhez párosul némi alkohol és már kész is a baj... 35-f

2013. jún. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!