Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bulizni, ismerkedni új arcokka...

Bulizni, ismerkedni új arcokkal, és legfőképpen csajozni szeretnék, hogyan kezdjem el teljesen 0-ról?

Figyelt kérdés
22, lassan 23 éves srác vagyok. Soha nem volt semmilyen kapcsolatom lányokkal még csak nem is csókolóztam, beszélgetni se tudtam velük olyan kevés önbizalmam volt. Egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor voltam életembe nyilvános szórakozóhelyen. 16-18 évesen voltam néhányszor 1-1 házibuliba és ennyi. Soha nem jártam sehova. Haverjaim sincsenek már, középiskolás évekbe voltak,de velük szép lassan mind megszakadt a kapcsolat. Igaz barátom pedig soha nem volt. Egy kis faluban élek, 20 évesen végeztem a sulival, itt helyben kaptam egy jó munkát, azóta dolgozok. Szinte ki se mozdulok a faluból. Ezek után mondanom se kell mennyire unom ezt az életvitelt. 50km-re van egy város tőlünk, oda lenne érdemes eljárni, olyan sok jó szórakozó hely van ott, és sok szép lány. Szeretnék már végre szórakozni, kívánkozok bulikba, csajozni akarok, kiélni magam. De egyszerűen nincs senki akivel menni tudnék. Múltkor is volt egy nagyon jó buli a városba ahova szívesen elmentem volna, de egyedül? Ha legalább 1 haver lenne akivel menni tudnék, de nincs. Egyedül menjek olyan szórakozóhelyekre ahol senkit nem ismerek, és majdnem mindenki csoportokba jár? Változtatni akarok az eddigi megszokott, unalmas életemen. Ebbe a helyzetbe mi az első lépés? Hogyan kezdjek el szórakozni és csajozni 0 tapasztalattal teljesen egyedül, haverok nélkül? Hol szerezhetnék haverokat, milyen helyekre járjak? Köszönöm előre is a válaszokat.

2012. dec. 26. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak stílust, öltözködj divatosan, buliban egy jó haveri társaság, egy kis pia azt go a lányokhoz.
2012. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nincs abban semmi ha egyedül mész le, én tele vagyok haverokkal, barátokkal, de van hogy lemegyek énis egyedül buliba ha nem ér rá senki, ne lássák rajtad hogy visszahúzódó vagy, ha valaki kötöszködik szolj vissza, ha kell üsd meg és rögtön nem leszel magányos :D igen, tudo mhogy nehéz először, de hidd el hozzá lehet szokni, és ha visszahúzódó vagy vagy csendes akkor sajnos eltaposnak. hidd el ahhoz hogy boldogulj változnod kell amit tudom nehéz.
2012. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerezz egy jó kocsit, divatos ruhákat, és lépj be egy ilyen buliba a kocsi kulcsát pörgetve, akár egyedül is. Meglátod, terem ott babér számodra is!
2012. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Falun pedig sok aranyos lány szokott lenni akik értékesebbek mint a városi p.csák.. Amúgy melyik faluban laksz?
2012. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy. Vágd le a péniszed.
2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2013. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Málna. válasza:
leszek a szárnysegéded! :D
2013. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, én benne vagyok :D
2013. jún. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!