Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek attól, hogy találkozni...

Félek attól, hogy találkozni akar majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval 2 hete akivel eddig minden nap órákat beszéltünk és egyre jobban kezdünk kötődni egymáshoz. Nem is lakik messze, kb 30 km van közöttünk. Én csak attól tartok, hogy találkozni is akar majd és mivel nincs semmi önbizalmam nem merném bevállalni a külsőm miatt. Hormonproblémáim vannak és van rajtam pár kiló, lehetne sokkal durvább de azért ez is látszik, főleg, hogy alacsonyabb is vagyok egy kicsit. Próbáltam már lefogyni (most is azt csinálom) de eddig sajnos még nem jártam sikerrel, attól félek, hogy soha nem is fogok. Csak ezért nem merek találkozni soha senkivel és ez olyan rossz. Képtelen vagyok magam elfogadni, így nem várhatom el mástól, hogy elfogadjon. Mielőtt találkozni akarna szeretném tudatni vele valahogy, hogy mi a helyzet de nem merem csak így elmondani. Akkor szeretném amikor azt mondja, hogy találkozni akar. Nagyon örülnék neki ha nem annyira érdekelné, mert eddig nagyon jól kijövünk. Mit tegyek?

16/L


2013. jún. 12. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
látott már rólad képet?
2013. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Képen nem tudod megmutatni magad? :L

Amúgy meg fogyj le. Mit teszel érte?

2013. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem az első randimra úgy kellett odarugdosni, mert ugyanígy voltam. Megérte. Menj el nyugodtan, rosszabb már nem lehet, főleg akkor, ha előtt még képet is látott rólad.
2013. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Képet már látott de nem egész alakosat, mert olyan nincs is. Utálom magam. Ahhoz is gyáva vagyok, hogy olyan képet mutassak neki, mert tuti, hogy egyáltalán nem arra a látványra számít.
2013. jún. 12. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,gondolom a facebookon beszélgettek..nos,rakj fel magadról egész alakos képet..ha nem jössz be neki,az ő baja..de gondolom,már volt szó arról hogy hogy néztek ki,meg ilyenek.Meglepő módon én azt vettem észre,hogy a fiúkat nem igazán érdekli,melyik csaj hány kiló,milyennek kéne lennie a csajok szerint,meg az ehhez hasonló sztereotípiák.Elég,ha az arcod szép,meg jófej,kedves vagy.Jó,ne +20/50kiló legyen rajtad...de nem hiszem hogy nem vagy az esete,ha már hosszan beszél veled.Hajrá!
2013. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyedül az önbizalmaddal van probléma, semmi mással. És azzal, hogy itt feltetted ezt a kérdést csak még többen kapva kapnak az alkalmon, hogy mégjobban a sárba tiporják az önbizalmad...
2013. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bruce_Wayne válasza:
alapvető dolog az internetes ismerkedés során hogy már az első kapcsolatfelvétel alkalmával teljesen tisztázd és bemutasd a testi és lelki adottságaid.Sajnos azt kell mondanom hogy eső után köpönyeg...ha nem mersz elmenni a randira tedd meg most hogy közlöd vele és mutatsz egy képet magadról.Még mindig kevésbé kellemetlen mintha személyes találkozáskor döbben rá hogy nem vagy az esete.
2013. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mintha magamat hallanám!! Én még a volt barátnőimel sem mertem emiatt találkozni!!

Aztán elegem lett,hogy ez van és elmentem egy házibuliba.Annyira jól tettem!!Még egy srácot is megismertem,aki nekem is tetszik és én is neki.Ezenkívül csomó új barátom lett.Meg amúgy lehet,hogy a fiúnak bejönne,hogy nem vagy vékony.Tanulság: nem kell félni,csak simán menjel a találkozóra,és ne stresszeld a súlyodon magad,mert az eléggé lehangoló.. :/

2013. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem facebookon beszélgetünk, de amúgy oda mindenki elé meg főleg nem mernék olyan képet felrakni. Annyiból jó, hogy nem velem egy idős és csak remélni tudom, hogy már ilyen téren kicsit érettebb és nem feltétlenül a külső a legfontosabb neki. Egyébként küldött magáról egy képet, én is magamról és itt le is tudtuk a hogy nézel ki témát.

Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm akivel neten ismerkedtem meg, már olyan szinten voltunk, hogy voltak dolgok amiket csak egymásnak mondtunk el. Legjobb barátnők lettünk, telefonáltunk, leveleztünk, neten is beszéltünk, még a szüleinket is bemutattuk egymásnak. Lett volna alkalmam találkozni vele de direkt nem tettem semmit ennek érdekében, mert ő nagyon szép és csinos, én meg nem. Egy ideje már nem is tudunk egymásról semmit sem.

2013. jún. 12. 20:33
 10/10 D'a ***** válasza:

kérhetnék privátban egy képet? :)

17/L

2013. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!