Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek nem számít a külső, aki szívesen ismerkedne egy lányok által gyakran csúfolt, magányos fiúval?

Figyelt kérdés
Olyan fiú vagyok, akinek már nem számít a külső, aki rájött, hogy a belső értékek fontosabbak. Tudom egyedül vagyok ezzel a világban szinte, mindenki helyes fiú, jó csajt akar magának, de aki annyit szenvedett az életben már, mint az előbb-utóbb hasonlóképp kezd gondolkodni, érezni.
2013. jún. 12. 13:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

17:25, értem. És mennyibe is kerültek neked? :)

Erről pedig ennyit szerintem.

2013. jún. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Körülbelül évi 10 mozijegy árába, alkalmanként egy csokor virágba, illetve még költségként tudom felhozni azt az egy-egy csokit amit elfogyasztott nálunk,(A galád néha evett édesanyukám főztjéből is!) erre jön rá a villany és a víz ára, meg a puszta szeretet és az idő amit rászántam. Tudod egy pozitív személyiség többet ér mint a pénz és a külsőségek, majd egyszer talán rájössz erre
2013. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

17:37, értem. Akkor itt van neked némi olvasnivaló:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46633..


Erről pedig ennyit szerintem. Lehet magyarázni a bizonyítványt, hajrá.

2013. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

18:58-nak van igaza. Furcsamód tőle függetlenül én is ezt tapasztalom, vajon puszta véletlen ez?

A mínuszokat én is kiosztottam a bullshittelő elvtársaknak, nehogy úgy érezzék, semmit nem sikerült elérniük :D

2015. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ilyen nő nincs

olyanból van (aránytalanul sok) akik álszent módon kijelentik, hogy nekik nem számít a külső, de ha nálad jobb pasival találkoznak, arra nem veszik a fáradságot, hogy szakítsanak veled...

ilyenkor van az, hogy az adott lány nem válaszol az üzenetekre

a 4. válaszadónak meg én is nyomtam mínuszt

2018. aug. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Online akadnak ilyen csajok, a végére viszont mindig kiderül, hogy ők is épp olyan felszínesek, mint a többi lány, csak nem verik nagydobra a dolgot (talán mert ők még úgy érzik, hogy nem egészen korrekt dolog).


"menthetetlen vagy, inkább magadat sajnáltatod és itt picsogsz minthogy tennél valamit"


Vélhetően már megpróbált annakelőtte mindent, amit itt javasoltál neki, szóval ezt akár meg is spórolhattad volna. Persze ha csak kötekedni akartál egy jót, az mindjárt más téma.

A kommented bő 95%-a merő vegytiszta baromság, ilyesmiket szoktak az MLM-huszárok mantrázni a szkeptikusoknak. Piros kéz.


"rég veszett kezdés, ha csak egy kicsit határozott vagy és egy igazi nőhőz mész oda nem egy plasztikpcsához már nyertél"


LOL :D ha egy átlaglány se áll vele szóba, szerinted majd a szépségkirálynőknél fog próbálkozni? Buta-e vagy?


"várjunk csak, inkább itt abba is hagyom, nem is tudom miért kezdtem el válaszolni, úgyis mintha a falnak beszélnék :D"


Én sem tudom, mert ugyanazt a fszságot nyomod átfogalmazva, mint a negyedik válaszadó. Neked is piros kéz.


"Képzeld se gazdag nem vagyok, se jóképű és még súlyfelesleg is van rajtam, még is az utóbbi 4 évben végig volt barátnőm, nem is akarmilyenek, akkor ezt hogy is magyarazzatok meg?"


Még egy tipikus MLM-lózung. Láttam valakit aki olvasott valakiről aki ismert valakit aki hallott valakiről, akinek már fizettek...

Ezért szép az internet, név és arc nélkül mindenki akkorát kammanthat, amekkorát akar :DDD


"ajajj vigyázzunk, egy igazi rosszfiúval van dolgunk :D"


Fuhú, mecsoda szellemes visszavágás! Az agykapacitásod 100%-át leköthette ez a viszontválasz! Piros kéz oda is ment.


"Tudod egy pozitív személyiség többet ér mint a pénz és a külsőségek, majd egyszer talán rájössz erre"


Ezt a lányoknak is meséld be kérlek. Ha sikerül, örökké hálás leszek neked. De komolyan.

A #13 válaszadó kérdés nélkül is tudott alátámasztást a saját mondókájára, neked ez valamiért nem ment...innentől kezdve hiteltelen, amit írtál. Ezzel a szöveggel meg inkább MLM-ezni menj, hátha ott pár balek megeszi.

2019. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!