Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek nem számít a külső, aki szívesen ismerkedne egy lányok által gyakran csúfolt, magányos fiúval?

Figyelt kérdés
Olyan fiú vagyok, akinek már nem számít a külső, aki rájött, hogy a belső értékek fontosabbak. Tudom egyedül vagyok ezzel a világban szinte, mindenki helyes fiú, jó csajt akar magának, de aki annyit szenvedett az életben már, mint az előbb-utóbb hasonlóképp kezd gondolkodni, érezni.
2013. jún. 12. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Vagyis egyszerűbb keresni valakit, mint változtatni magadon.
2013. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
73%
Nehogy azthidd hogy egyedül vagy, csak én helyes is vagyok
2013. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1-es, nem tudok szebb arcot formálni, másrészt én olyan lányt keresek, aki így fogad el és neki nem a külső számít, mert enkem sem számít a külső.
2013. jún. 12. 13:44
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

ja hogy te fiúnak nevezed magad, írásod alapján azt hittem 14 éves kislány

menthetetlen vagy, inkább magadat sajnáltatod és itt picsogsz minthogy tennél valamit, elmehetsz kondizni, futni, önbizalmat építeni- fogadok életedben nem mentél oda határozottan, önbizalommal egy lányhoz, el tudom képzelni lesütött tekintettel odamentél egy agyonsminkelt rbanchoz egyik lábadról a másikra áltál majd szétizzattad magad mire kinyögted a lábának (mivel a szemébe nem mertél nézni) azt a mondatot hogy "bocsi, heló..." rég veszett kezdés, ha csak egy kicsit határozott vagy és egy igazi nőhőz mész oda nem egy plasztikpcsához már nyertél

2013. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Olyan lány nincs, akinek ne számítana a külső. Sőt, olyan sincs, akinek ne csak a külső számítana.
2013. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es szerintem fordulj pszichológushoz, valami baj van veled...
2013. jún. 12. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés több sebből is vérzik, várj feltüntetem őket, hogy jobban lásd :

- Már nem számít a külső, figyelj tudok neked ajánlani egy ismerőst , szegény 250 kg fölött van , hát a fogai sem a szépek, és arca sem túl szép, de irodalomról nagyon jól el lehet vele beszélgetni, kedves aranyos. Jaaa, hogy úgy értetted a te irányodban ne számítson a külső, de te azért válogathass? Nem létezik olyan normális ember, akinek ne számítana a külső legalább annyira, hogy ránézel, és szimpatikus számodra. Ettől kezdve ez szubjektív dolog, de egyszerűen nincs a világon olyan akinek 0, még egyszer mondom 0 igénye lenne a külsővel szemben.

- várjunk csak, inkább itt abba is hagyom, nem is tudom miért kezdtem el válaszolni, úgyis mintha a falnak beszélnék :D

2013. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lány nem létezik, tekintve hogy mind felszínesek és anyagiasak. Ha nemvagy kőgazdag, vagy Justin Bieber, nem vesznek emberszámba.


A 4-es pedig egy ostoba troll, kapta helyből a mínuszt.

2013. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nocsak 9-es csak nem te is egy férfinak csúfolt rinyagép vagy?:)

Képzeld se gazdag nem vagyok, se jóképű és még súlyfelesleg is van rajtam, még is az utóbbi 4 évben végig volt barátnőm, nem is akarmilyenek, akkor ezt hogy is magyarazzatok meg? Tudjatok en is eljottem ide sirni a gyakorikerdesekre, mint hogy csinaljak is valamit es egybol 64 darab kulonbozo modell csaj irt ram, ja meg 12 nyolc pontos is de azokkal nem foglalkoztam, meltatlanok voltak, ugy hogy ti is jo uton jartok grat

2013. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
47%

"kapta helyből a mínuszt."

ajajj vigyázzunk, egy igazi rosszfiúval van dolgunk :D

2013. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!