Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek csak "jó fej"...

Szerintetek csak "jó fej" akar lenni, vagy esetleg bejövök neki? Régóta járunk egy kávézóba anyuval hetente kb. egyszer, és már harmadszorra kaptam a cappuccinomra egy szívecskét az egyik pincértől, mit gondoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet,hogy csak ilyen "üzleti fogás"? Bár egyik nap barátnőmmel mentem,és neki nem csinált rá ilyet,meg mikor elment mosdóba,a pincér megkérdezte,hogy "Egyedül maradtál,gyönyörűm?"

Bizalmatlan vagyok ilyen dolgokban,meg nem élem bele magam semmibe,ti mit gondoltok? Meg mindig mikor megyünk el,nézzük egymást,meg olyan aranyosan köszön:D

Légyszi' írjatok minél többen:) (beszólásoktól kíméljetek,köszi)



2013. jún. 10. 20:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ezaz! :D Szalvétásat tuti megcsinálom (ha lesz) legközelebb...;)
2013. jún. 11. 16:47
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szalvéta kérj, vagy lopj egyet! :D:D
2013. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hahaa,viszek magammal?:P Vagy mosdóból wc-papír xD Bár az nem lenne valami romantikus...:P
2013. jún. 12. 19:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az WC papírt felejtsd el. Szerintem te is tudasd vele, hogy tetszik neked és szívesen megismerkednél vele. Hagyj ott neki valami elérhetőséget, a szalvétás ötlet pont megteszi. A korotok meg teljesen rendben van, én is 17 voltam, mikor az exem 23.

Hajrá! Majd írj, hogy mi történt. :)

2013. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,hogy tetszel neki,és flörtölget Veled.Lépd meg a következő lépést,ismerkedj meg vele,aztán majd úgyis kiderül,mennyire komolyak a szándékai.Csak légy óvatos.
2013. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszi a választ! Remélem holnap is ő lesz ott...Vagy,hogy kapok szívecskét még..:D

A wc-papír csak vicc volt.:)

2013. jún. 14. 23:22
 17/17 anonim válasza:
Na, mi történt? Ott hagytad a számod? :):)
2013. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!