Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rám unt, v miért nem akar már...

Rám unt, v miért nem akar már ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy srác,tökre tetszik. De nem tudom hova tenni a dolgot,tetszem v tetszettem neki... De beszélni nem mer velem v nem tudom. Facebookon szokott beszélni velem,flörtölünk egymással,egész eddig.

Utoljára abba maradtunk h majd elhiv randizni. Irtam h legyen jó napom,és ha megkérdezi benne vagyok... Hát azóta se nem ir,se egy szia semmi... :S nem tudom hova tenni a dolgot.

Bár valoszinüleg az sem volt jó ötlet h lakótársával elmentem kávézni,bár előre leszögeztem h ez egy baráti találkozó csak,nem akarok vele ugy ismerkedni,bár ő lehet h bizott benne h meggondolom magam...

Azt hiszem ezzel csak azt akartam megmutatni h ha ő elhivott volna igent mondtam volna neki is... De hát ő nem hivott,meg nem is beszél már velem...


2013. jún. 9. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmentél a lakótársával, egyértelmű.
2013. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mással taliztál és nem vele. Ez mindenkinek rosszul esne.


Ez pl. tipikus szitu arra, amikor két ember elbeszél egymás mellett. Neked kellett volna elhívni találkozni, még akkor is ha lány vagy. Tök egyszerű: lenne kedved most szombaton pl ehhez? Ez a majd ha elhívsz randizni, akkor benne vagyok sztem gáz és látod, hogy nem célravezető. :D Egyenesen kelle beszélni egymással lehetőleg személyesen, az az igazi.

2013. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de már elötte sem beszélt velem meg semmi... :S


És vmi tipp h tudnám ujra magamra vonni a figyelmét?

2013. jún. 9. 08:58
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazábol a lakotársa már egy ideje mondta mondta h kávéra v vmire üljek be vele vhova,és idegesitett h ő meg nem.hiv,nem is ir nekem meg semmi.

Ugyh mondtam h jó,de csak egy kávé és semmi más.

2013. jún. 9. 09:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkir hagyjam a fenébe,esélytelen h vele jobban megismerjük egymást?
2013. jún. 9. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Tök egyszerű, hívd el valahova a srácot. :)


Menjetek el sütizni, kávézni, sétálni, kajálni, stb. Vmit csináljatok már együtt! :D


Legrosszabb esetben azt mondja majd, hogy "nem". De akkor legalább tudod, hogy TE megpróbáltad. Ennyi. Viszont jól is elsülhet a dolog, akkor meg örülni fogsz.


Ne bonyolítsd már túl az életet! :D Én fiú létemre szeretem, ha egy lány mer kezdeményezni.


HAJRÁ!

2013. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Privibe kérdezte vki h mennyi idős vagyok... 20leszek... Ha ez számit,és még pasim se volt sohasem. De ez miért lényeges amugy?
2013. jún. 13. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!