Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Már saját...

Miért van ez? Már saját magamon se igazodom ki. Mikor "megszerezném", máris lebeszéltem magam. (Lent tovább)

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, miért csinálom ezt, de már nem az első alkalom. Megtetszik egy srác, és azt gondolom, hogy de jó volna, ha ő lenne a barátom, milyen szerencsés is lennék, aztán meggyőzöm róla magam. És miért, miért se, ezek a fiúk általában elkezdenek rám "hajtani" (biztosan valamiféle vonzás törvénye). És mikor már ott vagyunk, hogy rajtam múlik csak, hogy összejöjjünk, akkor meg lebeszélem magam róluk. Elemzek, hogy hát, lehet, hogy mégsem ő az Igazi, és így egy idő után eltávolodom tőlük.

Tudom, hogy bunkóságnak tűnhet, én tényleg nem akarok megbántani ezzel senkit, de nem tudom, hogy hogy ne elemezzek. Talán gyorsabban kéne ítélnem, mikor belevágok a kapcsolatba? Van így más is rajtam kívül? Mi a helyes út?

Köszi előre is, ha hasznos válaszokat adtok,

21/L



2013. jún. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel mostanában...:D csak nem lány vagyok
2013. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szimplán csak a "nagy őt" várod és félsz hogy ha valakivel elkezdesz járni, akkor elszalasztod. Vágj bele egy kapcsolatba, egyszer biztosan összejön ;)
2013. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem elemezgetni kéne, hanem adni neki egy esélyt, hogy bizonyíthasson? :D Majd akkor ráérsz elemezni, hogy miért nem ő volt az igazi, amikor szakítottatok ;)
2013. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a nagy ő nem létezik. csak a pillanat.
2013. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!