Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belekavarodtam a saját hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekavarodtam a saját hülyeségembe, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem,h nagyon önbizalomhiányos vagyok.

Szóval,ismerkedek egy lánnyal,volt is már egy randink,elég jól sikerült.

Csak én hülye elég bizalmatlan vagyok,szóval csináltam egy kamuface-t,és ott ráírogattam a lányra,ilyen pökhendi stílusban,meg a szexről beszéltünk,szóval az ellentettjét játszottam,mint amilyen vagyok.

Az a gáz,h bejön neki,olyanokat ír,h de édes vagy,meg talizni akar,mihez kezdjek?


2013. jún. 4. 10:27
1 2 3
 1/23 Gátorok ***** válasza:
0%
Ásd el magad
2013. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a rákba, ez a csaj tipikus ribi akinek mindig van 1-2 csávó talonban. Köztük Te is... Ha kell egy jó kajálás vagy éppen unatkozik akkor előránt a kalapból.


Undorítóak ezek a csajok dikk.

2013. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
azt a kamu fb-l nem írsz vissza, közben hívd a lány randira, aztán kiderül v. nem foglalkozol tovább a lánnyal N
2013. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha ez a stílus bejön neki akkor hagyd a p.csába!
2013. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Na jó,de rosszul esik,h ilyen könnyen odáig van másért.

Amit Xeno is ír,lehet h van több ilyen is,engem meg csak hülyít.

2013. jún. 4. 10:47
 6/23 anonim ***** válasza:
akkor az eredeti akkontodon is válts stílust, de ne legyél annyira bunkó, és hátha téged választ, mármint így is úgyis, de a jobbik éned, és akkor soha nem kell megtudnia :D
2013. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Gátorok ***** válasza:
Az ásd el magad, azt komlyan gondoltam. Te a fiúk szégyene vagy gg
2013. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És mi lenne,ha elmondanám neki,hogy mindkettő én vagyok?
2013. jún. 4. 11:05
 9/23 anonim válasza:
D*gd meg és keres másikat.
2013. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Tudom, nem szép dolog, de amit írsz, egyszer én is megcsináltam. Szóval álnéven elkezdem ismerkedni a barátnőmmel és úgy vallattam, van-e barátja (aki akkor én voltam), mit érez iránta, szereti-e. Hát nem volt kellemes olvasgatni a válaszait. Rengeteg hazugságra fény derült. Csalódtam benne nagyon. Ám akkor megfogadtam, hogy többet így nem nyomozok, mert a valóság nagyon kiábrándító.

Töröld a hamis profilt, a történetről pedig hallgass a barátnőd előtt, mert még jobban belebonyolódsz.

2013. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!