Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belekavarodtam a saját hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekavarodtam a saját hülyeségembe, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem,h nagyon önbizalomhiányos vagyok.

Szóval,ismerkedek egy lánnyal,volt is már egy randink,elég jól sikerült.

Csak én hülye elég bizalmatlan vagyok,szóval csináltam egy kamuface-t,és ott ráírogattam a lányra,ilyen pökhendi stílusban,meg a szexről beszéltünk,szóval az ellentettjét játszottam,mint amilyen vagyok.

Az a gáz,h bejön neki,olyanokat ír,h de édes vagy,meg talizni akar,mihez kezdjek?


2013. jún. 4. 10:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Vagyis inkább éljen hazugában, minthogy kiderüljön a valóság, hogy a csaj csak talonba tarja, vagy "jobb híján" van vele?


Rossz ötlet. Inkább derítse csak ki. Legalább vag ybeigazolódik az "úgyis mind ribanc legalább szép legyen" elv vagy egyszer (20-25 év múlva) jön egy olyan aki nem dől be a kamuregnek meg mindenki másnak. Fizikálisan sem.

2013. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Most nem azért de azt írtad, hogy csak 1 randid volt vele. Egy randi után szerintem nem várhatod el, hogy hozzád kösse magát. Majd, ha már komolyabb lesz a kapcsolatotok és akkor is ilyeneket csinál, akkor majd számon kérheted rajta.
2013. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen,én is kèrdezgettem magamról,tehát h van e udvarlója,és azt írta,h nem helyes,csak átlagos,meg az jó bennem,h közel lakok..:(
2013. jún. 4. 11:42
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondom tipikus "jobb híján" választás leszel. Jön egy jobb már reppen is odébb. Egy biztos: erre a dologra már ne költs sokat, minimalizáld a veszteségeidet.
2013. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem is akarom számon kérni,meg érthető,h keresi a jobb lehetőségeket.

Csak fura,h nekem teljesen mást mond,mint az álénemnek..

2013. jún. 4. 11:47
 16/23 anonim ***** válasza:

"érthető,h keresi a jobb lehetőségeket."


Nem érthető. Máris a jobbakat keresi? Akkor ez később is így lesz, nem vagy neki elég "méltóságon aluli"-nak tart jobb híján lesz csak veled, Te meg fizeted neki a... amiket kér. Aztán jön valaki aki "jobb lehetőség" Te pedig koppansz nagyon nagyot, mert addigra beleélted magad.

2013. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan könnyű tovább lépni,nem sik sikerem volt eddig a lányoknál,ő legalább "leállt velem"..
2013. jún. 4. 11:53
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát haver én a helyedbe felejteném a csajt, egyrészt bebizonyítottad, hogy tipikusan egy p*csa aki rögtön megcsalna amint akad egy újabb delikvens (ha egyáltalán "kapcsolat" lesz ebből), másrészt tipikusan "ha nincs ló jó a szamár" elvet követi, ergo nem igazán tekint rád férfiként.


Amit javaslok: Válts taktikát az igazi éneddel, alkalmazd a leszarom stílust, ne keresd várd meg míg ő keres, legyél hűvösebb vele (ne nyálgép, de ne gyökér, a kettő közötti átmenett), legyél rosszab ami most vagy, de ne ennyira mint az álneved, hitest el a p*csával, hogy már nem izgat téged, akár még ezt is beadhatod valami módon, hogy hatjtasz másra, a lényeg az, hogy érd el, hogy ő "epekedjen" érted.


Az eredményből kapcsolat lesz e azt nem tudom, de én a helyedre innentől szimpla dugásra hajtanék majd ha átverem és leléptem megtanulja hol a helye s nem szórakozik másokkal.

2013. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ne alázd magad tovább, szerintem. Hagyd ott emelt fővel, vagyis ne hívd többet randira-ne is indokold meg. Két dolgot érhetsz el vele:

-elkezd teperni utánad, mert nem fogja érteni, miért hanyagolod

-megszabadulsz egy energiavámpírtól


Tudom, közhely, de tényleg hidd el, hogy fogsz találni olyan lányt, aki normálisan áll a dolgokhoz.

2013. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

De az a fura,h most is ír magától..

Látja,h fent vagyok,és egyből ír.

Lehet csak örül,h más is érdeklődik,mert azért nem annyira népszerű ő sem.

De köszi a válaszokat!

2013. jún. 4. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!