Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha szerelmes vagyok valakibe,...

Ha szerelmes vagyok valakibe, de ő az nem lehet az enyém, akkor mással érdemes elkezdeni ismerkedni? Segít vagy árt?

Figyelt kérdés
Érzelmileg milyen hatással van ez az emberre? Nem érez bűntudatot, nem érzi hamisnak, hazugnak az egészet? Bele lehet így szeretni valaki másba akár hosszú- vagy rövidtávon?
2013. jún. 10. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Segít. Rájössz, hogy van rajta kívül más is az életben.
2013. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes. Nekem is volt egy jó barátom, aki nagyon tetszett egy időben, de barátnője volt, amit én tiszteletben tartottam. Azóta rátaláltam arra az emberre, akit igazán szeretek, az előző sráccal pedig jó barátok vagyunk. És sokkal jobb így.

Ismerkedj, próbálj túllenni rajta; jobb, mintha rágódnál magadban azon, hogy úgysem lehet. Adj magadnak esélyt arra, hogy másba is szerelmes légy.

2013. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a célom, csak nem tudom, fogom-e tudni őszintén csinálni. Gáz lenne, ha ismerkednék valakivel, netalántán még komoly dolog is lehetne belőle, nekem meg továbbra is csak ezen az illetőn járna az agyam.
2013. jún. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!