Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találok egy ilyen srácot?

Találok egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok,pesten elek,es mar feladtam,hogy valaha is talalok egy olyan sracot akivel nagyjabol egyezik az izlesunk,intelligens,humoros,idosebb. Nem kell,hogy fehernemumodell legyen en sem vagyok az de azert legyen apolt:) es szeresse a rockot.!

Ilyen nagy keres?:D



2013. jún. 9. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Idővel biztos...
2013. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
vagyok!! black sabath
2013. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
írhatsz
2013. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minek kell szeretnie a rockot?

Lány vagyok, de nem értem, hogy ha párt akarsz találni, akkor miért kihagyhatatlan feltétel, hogy milyen zenét szeret? Nem az ö dolga, hogy mit hallgat?

Nna mindegy... nem találsz senkit, de ha valaki mégis jönne, akkor az már igazán szerethetné a rockot.... nem értem, de te tudod...

2013. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Lehet ilyen fesztiválozós, koncertre járós lány és olyan barátot akar aki eljár vele... Így még érthető is, egyéb esetben én sem értem, miért ennyire fontos a közös zenei ízlés.
2013. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, még csak most kezdesz élni. Nem nagy kérés, biztosan van ilyen és ha szerencséd van meg is találod - de ha ez nem mostanában lesz,akkor sem kell elkeseredni. Írnak ide hozzád képest dupla/tripla annyi évet megélt emberek is, magányosan, elkeseredetten, és látod ők sem adják fel a reményt a boldogságra.

Azért vannak Pesten is jó helyek, pl. Rocktogon, ahol nem hiszem hogy egy nagyobb buli alkalmával ne találhatnál a keresési feltételeknek megfelelő kritériumokkal rendelkező egyént.:)

2013. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem csak az a bajod, hogy egyáltalán nem mozogsz olyan közegben ahol az ilyen fiúk megtalálhatók. ráadásul a korodbeli rockerek nagyrésze is gép előtt ül. ismerkedj neten.
2013. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen. Pont a kozos programok miatt irtam,hogy egyezzen a zenei izlesunk,mert imadok koncertekre/fesztivalokra jarni.
2013. jún. 9. 16:53
 9/12 A kérdező kommentje:
khm. 16/l :)
2013. jún. 9. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,de elkeltem,bocsi :D
2013. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!