Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy az átlagnál jobban...

Ha egy az átlagnál jobban kinéző, csinosabb nőt/lányt megláttok az utcán, akkor miért egyből arra gondolnak a nők hogy rib*anc, a férfiak meg arra hogy egy üres fejű plázacica?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Irigység. Valamint a mai divatot kórosan követők szemében a plázacica stílus csak az átlagtól jobban kinéző. Kimennék veled az utcára és 10 perc alatt több csinos átlagtól jobban kinéző nőt mutatnék neked mint ribancot. (a kinézetük alapján)
2013. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én mondjuk sosem értettem hogy minek járnak egyesek hétköznap is tűsarkúval, és miért szolizzák magukat barnamedve színűre. Egyébként valaki nyilatkozhatna hogy pl. Egy inyen szűk szoknya az mennyire kényelmes, mert nekem nem tűnik annak, és ha így van, minek áldozzák fel a kényelmet a "jó" (nekem speciel nem jön be) kinézet oltárán. Egyik csoporttársam egyszer susogós mackóban jött előadásra, és speciel úgy is elég dögös volt. Azt vettem észre, hogy aki jól néz ki, az jól néz ki, akármit is vesz magára.
2013. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%
Utolsó, ha a ceruzaszoknyára gondolsz, az egyáltalán nem kényelmetlen :) Sőt, még jobb is, mint a bővebb szoknya, mert nincs meg az az érzés, hogy most felfogja kapni a szél.
2013. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 _Jessy_ ***** válasza:
100%

Franc a sok ceruzaszoknyába, vissza a hagyományos szélfelkapkodósat :D

De komolyra fordítva a szót: Nem minden jó kinézetű lányról gondolom azt, hogy üres fejű plázacica, csak arról, aki úgy viselkedik. És nem is kell jól kinéznie ahhoz, hogy plázacicának gondoljam. Ha van rá alkalmad, meg időd, nézz szét egy plázában, meg egy komolyabb egyetemen, és megtudod, mire gondolok.

2013. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
irigység jah :D neki kb semmi sem kell tennie ahhoz hogy kapcsolata legyen, mert mennek rá a legyek mint légy a sz@rra, nekünk meg tenni kell érte
2013. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert többnyire ez az igazság. A jól kinéző lányok elképesztően beképzeltek és ostobák.
2013. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es sztem is.
2013. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!