Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kinézet mennyire fontos a...

A kinézet mennyire fontos a csajozásban, ha buliban ismerkedsz?

Figyelt kérdés
Buliban nincs sok esélyed megvillogtatni az gyönyörűséges egyéniséged, a fegyverek amiket bevethetsz az a kinézeted meg a tánctudásod. Semmi más. Igy mennyire érvényesül egy buliban a 'nem csak a kinézet számit' téveszme?
2013. jún. 7. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kinézet is számít persze, de hol nem?? A kisugárzás még inkább!
2013. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érvényesül a bulikon ha az ilyen Up! the club -hoz hasonló szórakozóhelyeket nézed csupán kinézet. Teljesen állatias az egész környezet
2013. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én olyan srácokat szoktam kiszurni, akik el tudják magukat engedni, nem érdekli őket, hogy nem igazán tudnak táncolni, csak szimplán jól érzik magukat. A magabiztosság szexi :)
2013. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én magabiztos vagyok, mégsem szúrnak ki buliban. Miért?
2013. jún. 7. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó ha kinézel valahogy és ha van fellépésed. De konkrét választ erre nem lehet adni, mert kinek a pap, kinek a papné.
2013. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megint egy nyafka kisfiú... :/ Babám oda KELL menni a csajokhoz, hogy észre vegyenek. Nem arra várni, hogy a sült galamb a szádba repüljön!!
2013. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is hülyének szoktak nézni barátnőim, amikor egy ilyen srácra azt mondom, hogy bejön nekem :D De azért vagyunk páran ilyenek, nyugi :)
2013. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mármint milyen srác miatt néznek hülyének? Aki elengedi magát de amúgy nem néz ki jól?
2013. jún. 7. 13:02
 9/12 A kérdező kommentje:

Megint egy nyafka kisfiú... :/ Babám oda KELL menni a csajokhoz, hogy észre vegyenek. Nem arra várni, hogy a sült galamb a szádba repüljön!!


Menjo oda te, s ha majd elküldenek százszor, menj haza s sírjál s feküdj le majd.

2013. jún. 7. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló!

Kíváncsi lennék akkor is ezt mondanád-e,ha előtte 50-100-an visszautasítanának és egy pozitív visszajelzést sem kapnál hosszú időn keresztül. Néha gondolkodjunk már egy kicsit emberek,túl nagy az előítéletetek másokkal szemben,először ismerd meg rendesen utána ítélkezz.Most jönne a duma,hogy ha mindenkit megismernék akkor az örökké tartana persze,nem az izmos nagyképű majmokat és plázab*zikat kellene csak kiszemelned magadnak és akkor nem lenne ennyi előítéleted a normálisokkal szemben sem.

2013. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!