Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol, hogyan lehet gyorsan és...

Hol, hogyan lehet gyorsan és könnyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az az igazság,hogy már nagyon hiányzik egy kiadós szex,mivel még szűz vagyok,de az ismerősi körömben nincsenek olyan lányok,akikkel lehetne akármi ilyen is,szóval ti mit ajánlatok merre keresgéljek,esetleg valaki,aki Zalaegerszegen lakik? 16/F

2013. jún. 7. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

odamész ahhoz aki tetszik

helószia megiszunk valamit/nincs kedved megismerkedni velem/ilyesmi

ennyi

vagy lekoptat vagy nem

nincs vesztenivalód igazából

2013. jún. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oh... mennymá... Ne akarj kihasználni ilyen ... módon egy csajt... mi van ha még szűz vagy? örülj neki!!!

Amúgy ha nem szereted akkor csak elveszíted, lehet később megbánod, mert aki igazán passzol hozzád ez miatt nem úgy néz rád...

Én pl. mindenképp a tiszta lapot értékelném...

2013. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem maga a tény zavar,hogy meg szűz vagyok,hanem az,hogy már nagyon durván levezethetetlenül kanos
2013. jún. 10. 01:19
 4/5 anonim ***** válasza:
sszzzzzz kezdek félni ... bocsi nem ítélem én el a szivárványt, de tudod mit beszélsz? ha ilyet kérdezel kétlem hogy homokozós vagy...
2013. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hommer,ne izgulj. xd
2013. jún. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!