Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire szerettek ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szerettek ismerkedni? Miért és mennyire megy könnyen?

Figyelt kérdés
kort és nemet is
2012. nov. 4. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én könnyen ismerkedek.Elsősorban nem párkapcsolat céljából.De előfordult az is.

F19

2012. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretek ismerkedni, sose volt problémám ezzel a dologgal. (Fura módon összekényszerített, klikkesedésre hajlamos közösségbe való beilleszkedéssel már igen, például suli, munkahely.)


Kíváncsi természetű vagyok, talán azért megy az ismerkedés. Keresem a közös dolgokat mások és magam között.

Társkeresés esetében bevált, hogy részemről sosem volt a szó szoros értelemben vett társkeresési szándék. Csak ismerkedtem, aztán alakult, ahogy alakult. Ez azért is volt jó, mert nem volt bennem drukk, hiszen nem volt tétje a dolognak, másrészt valamivel őszintébbek az emberek baráti közeledés esetén, mint társkeresés esetén.

2012. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 26/N
2012. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretek, szerintem elég nyitott típus vagyok. meg úgy általában viccelődős, szóval nem nagyon vannak kínos szünetek a társalgásban.:D 16l
2012. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben szerettem ismerkedni. Mostanra viszont már annyi csalódás ért, hogy csak akkor szólalok meg, ha nagyon muszáj, és akkor is max. a barátkozás menne.
2012. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös! Igen, ezt én is átérzem. Rengeteget lehet csalódni, hiába mondanak szinte bármit magukról az emberek, azt veszem észre ahogy egyre jobban megismerem a másikat, csalódok benne, mert kiderül, hogy amit mond magáról, az nem igaz. Ez fordul elő leggyakrabban. Én nem írok ki olyat, vagy mondok magamról ami nem igaz, persze kisebb dolgokban én is tévedek, de bocsánatot is kérek és meg is vigasztalom a másikat, és addig csinálom, amíg a másiknak jó kedve nem lesz és meg is bocsátott nekem teljesen. :)
2012. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!