Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet könnyen ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet könnyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista lány vagyok, azt hittem az egyetemen megismerkedek majd valakivel de eddig senki:( Szoktam járni bulizni,de ez nem jött be, tudom hogy az utcán nem fog szembe jönni velem a nagy Ő!Szóval ha tudtok valami jó helyet, ahol megismerkedhetnék valami klassz sráccal légyszi írjatok:)
2009. okt. 9. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

azt azért szerencsés lenne tudnunk hogy hova jársz suliba, hol laksz.

mert én ajánlhatok neked Debrecenben helyet, ha te Pesten laksz és Szegedre jársz suliba. :D:D

2009. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetemen könnyű ismerkedni. Nézz ki egy szimpatikus pasit magadnak, ha tudsz szemezz vele ha nem akkor csak menny oda és kérdezd meg hogy xy épületet vagy előadót hol találod. Kérdezz rá melyik karra jár, mióta, elkisérne-e mert új vagy itt?


Annyira egyszerű ilyen helyen ismerkedni...

2009. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"menny" Ilyen szó nincs!!! Csak a dalban:

Mennyből az angyal eljött hozzátok bla-bla-bla...

A klassz srác mégis mit takar? Ez elég relatív, hisz mindenkinek más a "klassz". De egy tanács: Ezt a szót ne használd, nagyon hülyén hangzik...:D

-ReapeR-23/F

2009. okt. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 22:54-es Debrecenben nyugodtan ajánlhatsz valamit, ha tudsz, mert pont itt lakok:)
2009. okt. 10. 14:13
 5/6 A kérdező kommentje:
05:54-es köszi a nyelvtan leckét de ha nem tudsz segíteni inkább máshol okoskodj!
2009. okt. 10. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Vonaton
2009. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!